Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831743
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από καιρό επίσκεψη στην Μπεττυ. Αρκετή αναμονή γιατί ήταν σε πρόγραμμα και άνοδος στο δωμάτιο 4.Προηγουμένως η υπηρεσία με είχε κερασει δύο χυμούς. Πρώτη φορά λοιπόν είδα αυτό το δωμάτιο και ομολογώ ότι ένιωσα ένα μικρό ξαφνιασμα.Αποτελείται από δύο χώρους. Στον ένα υπάρχει ένας στενόμακρος μαύρος πάγκος ,ένα σιδερένιο κλουβί, μια βιτρίνα με μάστιγια και δονητες,ένα τεράστιο Χ στο τοίχο και το ντους. Στον άλλο χώρο είναι το κρεβάτι και ένα περίεργο αντικείμενο σαν λεκάνη τουαλέτας που χρησιμοποιείται μάλλον για ουρολαγνεία. Στα του σεξ τώρα. Είχα αποφασίσει να απολαυσω την Μπεττυ σε φουλ πρόγραμμα και με όλους τους τρόπους. Για αρχή ξεκίνησα να "βιαζω" το στόμα της. Εγώ, πάνω από το πρόσωπο της άρχισα να βάζω και βγάζω το πέος μου στο στόμα της. Πότε τον έβαζα όλο μέσα μέχρι λαρύγγα,πότε τον έβγαζα τελείως και μου έγλυφε τον κορμό και τα @@. Η διαδικασία αυτή κράτησε αρκετή ώρα μέχρι το πέος να γίνει τούμπανο. Τότε είπαμε να περιποιηθούμε και τις άλλες δύο τρυπούλες του σώματος της. Η αρχή έγινε με το γάτακι της σε ιεραποστολική στάση. Έντονο σφυροκόπημα με πεταχτά φιλάκια στο στόμα. Όταν ένιωσα έτοιμος της ζήτησα να εξερευνήσω και την πίσω τρυπούλα. Στήθηκε στα τέσσερα και ήρθα πίσω της. Δε δυσκολεύτηκα καθόλου να μπω και την απόλαυσα όσο περισσότερο μπορούσα ,προτού καταθέσω μέσα σε διαολεμένη ένταση και πάθος. Έπεσα ανάσκελα αποκαμωμένος. Η Μπεττυ πήρε υγρομάντηλα και με σκουπισε με φροντίδα στην επίμαχη περιοχή. Κάθισαμε λίγο ακόμη και μιλήσαμε και μετά εκείνη έφυγε κι εγώ ξαναμπήκα στο ντους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού