Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831745
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πεμπτη βραδυ κατα της 1 και ειπα να επισκεφτω το εν λογω στουντιο και συγκεκριμενα την Μπετυ για αυταρχικο προγραμμα.Την Μπετυ την εχω παρει πολλες φορες στο συγκεκριμενο προγραμμα και ειναι καταπληκτικη.Ετσι λοιπον φτανω στο στουντιο και με υποδεχεται η παντα ευγενεστατη υπηρεσια,της λεω πιο προγραμμα θελω και ανεβαινω στο 4 δωματιο οπου ειναι και για το αυταρχικο προγραμμα.Καθως κανω το μπανακι μου και περιμενω χτυπαει το τηλ του δωματιου και ηταν η Μπετυ οπυ και με ρωτησε τι θα ηθελα να κανουμε αυτη τη φορα.Αφου της εξηγησα τι θα ηθελα μετα απο πεντε λεπτα ανεβαινει στο δωματιο.Αφου μιλησαμε για λιγο μετα με παιρνει στην ντουλαπα με τα αξεσουαρ και μου λεει σημερα θα εισαι η τρανσεξουαλ μου.Μου φοραει λοιπον στρινγκ και baby doll,περουκα και με βγαζει στο πανω σαλονι.Εκει με βαζει να καθισω σε τραπεζακι και αυτη στο καναπε.Μου λεει τι κοιτας ρε μαλακα τι εισαι τρανσεξουαλ?Ναι της απανταω ειμαι καινουργια.Αφου εισαι καινουργια μου λεει παμε κατω και με κατεβαζει στο κατω σαλονι.Εκει με βαζει να χορευω και μετα να τις παιρνω πιπα.Εκει ακουω μια πορτα απο τα πανω δωματια να ανοιγει και βηματα απο τακουνια να ερχονται.Ηταν η Αλεξανδρα που εργαζοταν στην ιδια βαρδια με την Μπετυ.Αφου ερχεται κατω λεει η Μπετυ στην Αλεξανδρα ελα να δεις την καινουργια πουτανα και γενικα με βριζανε και γελαγανε.Μετα με παιρνει με ανεβαζει στο δωματιο και με βαζει να τις παιρνω πιπα για αρκετη ωρα.Mετα ερχετε και η Αλεξανδρα με ενα στραπον και μου τα βαζουν και τα δυο στο στομα ηταν τελεια.Μετα μου εδινε πιπα μονο η Αλεξανδρα και η Μπετυ με πηδαγε.Στο τελος η Μπετυ με εβαλε και εχυσα στο στραπον της και με εβαλε να τα γλυψω.Ηταν ολα τελεια.Καθε φορα που επισκεπτομαι την Μπετυ περναω ολο και καλυτερα.Την προτεινω για τους φαν του αυταρχικου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2012
Χίλια χρόνια θα ζήσεις! Πριν λίγη ώρα σε ανέφερα σε κάποιο ποστ.
Περιεκτικοτατη και ενημερωτική κριτική (φυσικά συμφωνώ για την Μπέτυ)
Με βάση τις δικές σου πληροφορίες πριν 2 χρόνια σχεδόν επέλεξα το Φ104 για αυταρχικο, και σε ευχαριστώ για αυτο.
Νασαι πάντα καλά.
10 Ιανουαρίου, 2012
τι πραγματα ειναι αυτα ρε;μετα ψαχνουν να βρουν γνησια αρσενικα οι γυναικες
10 Ιανουαρίου, 2012
ρε αλεξ λεω εγω τωρα.αν εμπαινε κανεις μεσα εκεινη την ωρα στο στουντιο τι θα κανατε.θα τρεχατε πανω?φιλε δημητρακη και εγω δεν θα εκανα ποτε στη ζωη μου αυταρχικο γιατι μου αρεσει μονο εγω να πηδαω και γενικα δεν εχω περιεργα βιτσια αλλα φιλε το site ειναι για ολους.δεν ειναι σωστο να κρινουμε τους αλλους..ο καθενας οπως την βρισκει..εξαλλου δεν γαμησε κανεις εμας
10 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι οπως το θετεις οκΚουλ
11 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

''...αν εμπαινε κανεις μεσα εκεινη την ωρα στο στουντιο τι θα κανατε.θα τρεχατε πανω?...''

Αν και δεν με αφορά, εγώ βλέπω δύο απαντήσεις στο ερώτημά σου.
α) Υπάρχει η περίπτωση να του άρεσε μία τέτοια ''έκπληξη'' και να το έβλεπε ως έναν ρεαλιστικό δημόσιο εξευτελισμό, που σεξουαλικά θα τον διήγειρε περισσότερο. Οπότε μάλλον δεν θα πηγαίναν πουθενά. Βέβαια αυτό είναι το πιο απίθανο σενάριο.
β) Είναι δυνατόν ν' άνοιγε την πόρτα η υπηρεσία σε κάποιον, χωρίς να τους ειδοποιήσει;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5