Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580454
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη μου κριτικη παιδες και ημερομηνία κατά προσεγγιση.
Δεν είμαι απο τους δυνατούς του αθλήματος και δεν απευθύνομαι και σε αυτούς.... που ισως λογο εμπειρίας να είναι ποιό αυστηροίΣπασίκλας
Λοιπόν σαν αρχή το μέρος ειναι εύκολο και αν το επισκευτείς μέρα οπως εγώ τα αδιάκριτα βλέματα δεν θα τα γλιτώσεις...
Η τσατσά ευγενικότατη και αμέσως μετά το σαλονάρισμα της Κων/νας (ειναι όπως ακριβώς στις φωτό...)συν ομως ένα προσωπάκι αρκετά γλυκό και χαμογελαστήΓλώσσα
Πηρα απλό πρόγραμμα και είσοδος στό δωμάτιο, καθαρότατο και μετά απο ενα τσιγάρο σκάει μυτη και το μωρό.Είχα αρκετό αχνος το οποίο η Κων/να φρόντησε να μου το απόβαλει και τα κατάφερε !Την είδα να δείνει ιδιαίτερη εμφαση και προσοχή στην υγειηνή ,σαν γυναίκα για μενα καλύπτει ολα μου τα γούστα δεν έφερε αντήρηση σε ότι στάση και αν της ζήτησα και από πιπα φοβερή μαλιστα χρειαστηκε να την σταματήσω μην εχουμε αλλα....Τελος μηλησαμε λιγο και φιλώντας με με αποχαιρέτησε.Το 50αρικο για μένα το αξιζε και σε μια φάση που ειμαι τον καιρό αυτο ηταν ότι επρεπε ήμουν αρκετά ανχομενος και αν επεφτα σε κοπελα ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε θα την διαολόστελνα!Την επόμενη φόρα λέω να δοκιμάσω και την Μονικα να δώ σε ποια θα καταλήξω....!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού