Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 213 10
Sex Studio 315609
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σε παλαιότερη αναφορά μου είχα δηλώσει ότι θα επισκεπτόμουν το συγκεκριμένο studio και σήμερα. Πράγματι έγινε η επίσκεψη αυτή αλλά δεν ήταν όπως τα περίμενα. Στην αρχή, πριν μπω στο δωμάτιο, πίστεψα πως θα περάσω καλά, μετά όμως τα είδα όλα. Τι αγένεια, τι βιασύνη, τι απότομη συμπεριφορά. Όλα αυτά σε συσκευασία προϊόντος με το όνομα Βερόνικα. Είναι η μοναδική φορά που καταφέρομαι με αυτά τα λόγια σε κορίτσι του χώρου. Είναι όμως αλήθεια. Αν θέλει η κυρία αυτή σεβασμό από τον πελάτη, πρέπει και αυτή να τον σέβεται. Ο σεβασμός δεν κοστίζει καθόλου, ή τον έχει κάποιος ή δεν τον έχει. Στην περίπτωση αυτή η κυρία δεν τον είχε και καλά θα κάνει ή να αλλάξει συμπεριφορά ή να φύγει από το studio αυτό και να πάει προς Μεταξουργείο μεριά γιατί μόνο για εκεί κάνει. Δεν κλαίω τα λεφτά που έδωσα. Βέβαια δεν μου περισσεύουν κιόλας. Τα εκτιμώ και για τον λόγο αυτόν θέλω να τα εκτιμούν και οι κοπέλες που τα παίρνουν. Αν της είναι λίγα θα ήταν πιο αξιοπρεπές να φύγει από εκεί και να εργαστεί μόνη της για περισσότερα λεφτά. Πήγε όμως εκεί για να έχει το σίγουρο μεροκάματο. Για πόσο όμως ακόμα. Σε λίγο οι επισκέπτες θα ακούνε Βερόνικα και κάνουν μεταβολή. Η συγκεκριμένη κάνει κακό στην επιχείρηση διότι κατεβάζει πάρα πολύ το επίπεδο. Έκανα γνωστό το πρόβλημα στην κυρία του σπιτιού με την προϋπόθεση να μεταφερθεί και στην ιδιοκτήτρια της επιχείρησης. Την οποία μπορώ να πω πως την ξέρω και ίσως να την πάρω τηλέφωνο να της τα πω και ο ίδιος. Προσοχή.





Σημείωση 1: Όσοι θέλουν να γράφουν την απόψή τους πρώτα θα πρέπει να ξέρουν την Ελληνική Γλώσσα. Πόσο στούρνοι είστε τελικά μερικοί φαίνεται από τον τρόπο που γράφετε. Καλά δεν πήγατε καθόλου σχολείο? Πάντα από έξω περνάγατε ρέ. Και μετά θέλετε να προκόψετε κιόλας. Αγράμματοι. Ποτέ όμως δεν είναι αργά. Αν ανοίξετε ένα λεξικό θα δείτε πως πρέπει να γραφτεί η κάθε λέξη και σιγά-σιγά (σε διακόσια με τριακόσια χρόνια) ίσως μάθετε και από ζώα γίνετε άνθρωποι. Τούβλα σας εύχομαι, τώρα που μεγαλώσατε, να γίνεται και τσιμεντόλιθοι. Γιατί μόνο για υλικά οικοδομής είστε άξιοι και για τίποτε καλύτερο. Στούρνοι. Και λίγα σας χώνω. Άντε γεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2008
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
133
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού