Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από βραδινή βόλτα αποφάσισα να επισκεφθώ το studio,μιας που είχα δει στο site ότι δούλευε η YASMINE.Μεγάλο χαμόγελο Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα..Η Yasmine είναι μια όμορφη μελαχρινή κοπέλα,με στητό φυσικό στήθος με ένα πολύ γλυκό πρόσωπο με φοβερά ματάκια και τέλος με απαλή και τρυφερή επιδερμίδα..
Και αυτή την φορά στο δωμάτιο, ήταν άψογη. Σαν να έκανα sex με την κοπέλα μου. Φιλιά, αγκαλιές , χάδια. Προκαταρκτικά υψηλού επιπέδου, με γλειψίματα σε όλο το σώμα και από τις δυο πλευρές.Ήταν μια από τις ελάχιστες φόρες που έκανα 69 σε studio, και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Η συμμέτοχη της ήταν κορυφαία, με αναστεναγμούς, βογκητά, εκφράσεις ηδονής στο πρόσωπο της..Πεντακάθαρη...Όταν ανέλαβε και αυτή δράση στο στοματικό, ήταν τέλεια. Με καραμέλωμα στα @@κια, στοματικό βαθύ, αισθησιακό με χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στην γλώσσα και το πρόσωπο της.Sex για oscar. Δεν χρειάστηκε κρέμα ή κάποιο άλλο λιπαντικό, μιας και το 69 που είχε προηγηθεί είχε φέρει το κατάλληλο αποτέλεσμα.Πολλες εναλλαγές στάσεων, χωρίς καμία βιασύνη από πλευράς της, μιας και οι μπύρες που είχαν καταναλωθεί πιο πριν, βοηθούσαν στην παρατεταμένη διάρκεια.Όταν το τέλος ήρθε σε ιεραποστολικό, ήταν λύτρωση.Ξάπλωσε δίπλα μου, με αγκάλιασε, και έγειρε το κεφάλι της στο στήθος μου για να μιλήσουμε για λίγο. Ο ορισμός του gfe μιας και ήταν πολύ φιλική, με χιούμορ, αστεία και πειράγματα. Ήταν ο καλύτερος δυνατός επίλογος μιας άψογης συνεδρίας...ΠΑΙΔΙΑ μία Δοκιμή θά σας πείσει! Θά σέ δώ σύντομα κούκλα!!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού