Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831748
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο στόχος ήταν προγραμματισμένος από καιρό. Χθες το βράδυ ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για να πραγματοποιηθεί. Έτσι κατά τις οκτώμιση το βράδυ κτυπαω το κουδούνι του γνωστού ιδρύματος. Με υποδέχεται μια πολύ ευγενική υπηρεσία και με ρωτάει ποια κοπέλα επιθυμώ. Χωρίς δισταγμό της απαντάω την Κέλλυ.(Διότι αυτός ήταν ο στόχος). Επιλέγω το πρόγραμμα με στάση 69 και αφού με προμηθεύει με ένα χυμό πορτοκάλι, μπαίνω στο δωμάτιο. Νομίζω ότι τα του δωματίου και του στούντιο γενικότερα είναι γνωστά και χιλιοειπωμένα. Καθαριότητα, ντους με σφράγισμενη πετσέτα και παντόφλες,νιπτήρας με όλα τα αντρικά αξεσουάρ,τηλεόραση ,ωραία διακόσμηση κλπ. Έκανα ντους και άραξα χαζεύοντας την τσοντα στην τηλεόραση μέχρι να έρθει το κορίτσι. Φαίνεται πως είχε δουλίτσα κι έτσι η αναμονή μου διήρκησε αρκετά. Κάποια στιγμή λοιπόν ακούω τα βήματά της ,ανοίγει η πόρτα και μπαίνει στο δωμάτιο. Η Κέλλυ για οσους δεν τη γνωρίζουν, είναι μια ψηλή και πληθωρική γυναίκα με συμπαθήτικο πρόσωπο. Αν χάσει και κάποια περιττά κιλάκια, θα γίνει το "αριστούργημα" που αναφέρεται κάτω από τη φωτογραφία της στο σαιτ. Από το πρώτο δευτερόλεπτο έσπασε τον πάγο με το πλατύ της χαμόγελο και την πολύ ευχάριστη διάθεση της. Αμέσως κατάλαβα ότι θα περνούσα πολύ καλά, διότι αυτή ακριβώς η συμπεριφορά είναι που με "φτιάχνει". Το εργαλείο εκεί χαμηλά είχε αρχίσει να ξυπνάει. Ξεκινήσαμε με φιλάκια στο στόμα και περάσαμε σε αμοιβαία γλυψιματα. Στην αρχή με έγλυψε κατά μήκος όλου του κορμιού μου,αρχίζοντας από τους αστράγαλους και φτάνοντας μέχρι το λαιμό και το πρόσωπο. Πάλι φιλάκια στο στόμα και μετά πάλι γλυψιματα. Αυτή τη φορά στην επίμαχη περιοχή. Όχι απλώς καραμέλωσε τα @@ αλλά τα περιποιηθηκε και ξεχωριστά ένα προς ένα. Υπέροχη αίσθηση! Στη συνέχεια έβαλε το σκούφο και ξεκίνησε ενα πολύ "ποιοτικό" στοματικό. Υγρό,βαθύ, χωρίς χέρια. Ο μικρός έγινε τούρμπο. Τότε θυμήθηκα ότι είχα επιλέξει στάση 69. Της λέω λοιπόν ότι είναι ώρα να την περιποιηθώ κι εγώ λίγο. Ξεκίνησα από το πρόσωπο της κι άρχισα να κατεβαίνω προς τα κάτω. Πρώτη και σημαντική στάση,τα στήθη της. Αφού ασχολήθηκα για αρκετά λεπτά εκεί, η γλώσσα μου κατευθύνθηκε πιο κάτω όσπου κατέληξε στη μαγική φωλιά της. Εκεί η επίσκεψή μου έγινε "αρμενικη" που λένε. Ούτε κι εγώ θυμάμαι για πόση ώρα περιποιηθηκα το "νινακι" της και τη γύρω περιοχή. Η Κέλλυ φαινόταν να το απολαμβάνει με γνήσιους αναστεναγμούς και λεκτικές επιδοκιμασίες. Επειδή όμως φοβήθηκα μην έχω κανένα πρόωρο "ατύχημα" είπαμε να περάσουμε στο κυρίως σεξ. Πρώτη στάση το ιεραποστολικό. Το κάναμε αρκετά τρυφερά με απαλά φιλιά στο πρόσωπο και στο στόμα. Δεύτερη και τελευταία στάση το πισωκολλητό. Στήθηκε στα 4 και μπήκα μέσα της. Τη σφυροκόπησα για λίγα λεπτά δίνοντας ,μετά από προτροπή της σκαμπιλάκια στους γλουτούς. Δεν μπόρεσα όμως να κρατήσω περισσότερο. Μετά από λίγο κατέθεσα. Μείναμε για λίγο σε αυτή τη στάση,μέχρι να με στραγγίξει εντελώς ενώ ταυτόχρονα μιλούσαμε και σχόλιαζαμε την εμπειρία μας. Όπως μου είπε γελώντας δυσάρεστηθηκε μαζί μου επειδή τελείωσα γρήγορα και θα μου γράψει άσχημη κριτική στο σαιτ. Της λέω τι να κάνω; Μαζί της δύσκολα μπορεί κανείς να αντέξει περισσότερο. Πόσο μάλλον εγώ που είχα και σχεδόν μια βδομάδα να "εκτονωθώ". Μιλήσαμε λίγο ακόμη και τελικά αποχαιρετίστηκαμε αφού ανανέωσαμε το ραντεβου μας για άλλη φορά. Η κοπέλα είναι στανταράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού