Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 143328
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από μικρή βόλτα στα σπίτια Βαρδάρη και περιοχής Μύλου-Βίλκας, κατέληξα στο Τσίρκο.

Μπάινω στο δωμάτιο και ρωτάω την τσατσά για τα προγράμματα.

-40 χαλαρό...μπλα μπλα...60...μπλα μπλα...
-Κάτω από 40 έχουμε;
-Ναι βέβαια το απλό με 30.
-Ωραία, ας κάνουμε ένα απλό και αν είναι καλή πάλι εδώ είμαστε.

Πληρώνω και περιμένω. Μετά από 2 λεπτά σκάει μύτη το κοριτσάκι.

Ειρήνη από Ρουμανία. Έχει 1 χρόνο περίπου στην Ελλάδα. Στο Τσίρκο είναι από την προηγούμενη Δευτέρα λέει. Μετρίου αναστήματος, γλυκό προσωπάκι με γαλανά μάλλον ματάκια, μαλλάκι ούτε κοντό ούτε μακρύ πιασμένο αλογοουρά. Σωματάκι νεανικό, δεν τη λες αδύνατη (όπως πχ Νατάσσα ή αυτή η Άντζελα από το πράσινο!), αλλά ούτε και γεμάτη. Νορμάλ. Πολύ απαλό στην αφή δερματάκι, να χαίρεσαι να χαιδεύεις και βυζάκι μέτριο προς μεγάλο. Κωλαράκι στρογγυλό.

Μου λέει να ξαπλώσω και το πράττω. έρχεται και κάθεται από πάνω μου και αρχίζει κάτι το οποίο μάλλον νόμιζε ότι ήταν προκαταρκτικά, κάτι χάδια κάτι κουνήματα, δεν πολυκατάλαβα. μετά από κάποια δευτερόλεπτα, αρχίζει να μου τον παίζει μπας και γίνει τίποτα...Με τα πολλά κάτι έγινε, περνάει και προφυλακτικό αλά κάλτσα και ξεκινάει πίπα. Το εντυπωσιακό είναι ότι φέρνει το σώμα της κοντά μου ώστε να μπορώ να πιάσω θεωρητικά μουνάκι και να χαϊδέψω, αλλά τα πόδια ερμητικά κλειστά! Και δεν έιναι να πεις ότι δεν προσπάθησα να τα ανοίξω! Τίποτα! Η πίπα μέτρια, τίποτα ιδιαίτερο. Πρώτη στάση από πάνω και από την αρχή φάνηκε ότι ήθελε να με κάνει να τελειώσω άμεσα. πολύ δυνατός ρυθμός και γρήγορος. Τη σταματάω και τη γυρίζω ιεραποστολικό όπου μου είπε ότι την πονούσαν τα ελατήρια του κρεββατιου (!)...Στα 4 για τελείωμα, σε κάποια φάση βγήκα για να της χαϊδέψω λίγο το μουνάκι (μου αρέσει να το κάνω αυτό, δεν ξέρω γιατί) και μόλις την άγγιξα τραβήχτηκε, προφανώς φοβήθηκε μη χώσω δάχτυλα μέσα (δεν το καταλαβαίνω αυτό, πούτσα ήταν μέσα το δάχτυλο τις πειράζει, μάλλον κάποιος λόγος θα υπάρχει). Ωραία θέα το κωλαράκι, οπότε με λίγο σφυροκόπημα, επήλθε το τέλος. Ούτε κουβέντα μετά. Τραβήχτηκε, πήγε πλύθηκε, ντύθηκε, χαιρέτισε κι έφυγε. Αυτά.

Να πω ότι σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης, κάτι υπόκωφα βογγητά υπήρχαν, δεν έδωσα σημασία.

Απλά μία ακόμα εμπειρία.

Til next time...(όχι με την ίδια)...have a good night!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
npetrak77
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού