Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθος εκανα το βραδυνο μου τουρνε ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα για να δω τι νεο παιζει,επεσα πανω στη Λιλη.
Η τσατσα ευγενεστατη και γνωστη μου λεει κατσε εχω κατι καλο Χμμμ;
Μου λεει ενα μωρακι 19 μαιων απο τσεχια,αντε ελα στο σαλονι να τα πουμε μιας και εχω αρκετο καιρο να σε δω Εμμμμ
Σε λιγο θα βγει μου λεει και αρχιζουμε να μιλαμε για δουλειες,μετα απο λιγο μπαινουν και αλλοι συναγωνιστες και περιμενουν μαζι μου,καθως μπηκαν και στην κουβεντα.Με τα λιγα με τα πολλα περασε μια ωρα και ενα τεταρτο και χαμπαρι δεν πηρα ΘυμόςΘυμός
Αφου επιτελους βγηκε το μελανουρι λεω τουλαχιστον να αξιζει η ΑΝΑΜΟΥΝΙ.ΓλώσσαΓλώσσα
Και ερχεται το μωρο και εχω παθει πλακα,πολυ ομορφη κοπελα και καλιγραμη.
Μας κανει δυο στροφες και παταει και κατι σφαλιαρες στα κωλομαγουλα της και λεω εδω ειμαστεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μπαινω μεσα και παιρνω το προγραμα των 70 με ακαποτη πιπα.
Ερχεται το μελανουρι μεσα στο δωματιο,κανουμε τις συστασεις και ξεκιναει ο αγωνας με πιπα υγρη αλλα οχι πολλυ βαθια,φιλακια καθολου αλλα μου πιανει το χερι και βαζει το δαχτυλο μου στο μουνακι της και αρχιζει το γλεντι.
Απο πανω,απο κατω,στα πλαγια και οτι αλλη σταση μπορει να φανταστει κανεις καναμε,με φωνουλες και κραυγες που εμενα μου φανικαν αληθινες.
Το τελος εφτασε μετα απο κανενα μισαωρο και στο τελος με ρωταει:μ'αγαπας?
Τη λεω γιατι?
Λεει,ολοι μ'αγαπαν
χαχαχαχαχααχαχχα
Αμα εκανε και gfe θα την προτεινα ανεπιφυλακτα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.584
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού