Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831756
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στις αστυνομικές ταυτότητες παλιότερα στην Ιταλία, μεταξύ των άλλων στοιχείων, υπήρχε μια ενότητα που αναγράφονται κάποια ιδιαίτερα στοιχεία του κατόχου. Παράδειγμα μια ουλή, ένα τατουάζ.
Η ενότητα αυτή ονομαζόταν : Segni particollari. (ιδιαίτερα στοιχεία)
Για την Αναστασία, οι αστυνομικές αρχές η μόνη λέξη που θα μπορούσαν να συμπληρώσουν είναι : Bellissima (Πανέμορφη).

Και αυτό επειδή είναι μια εντυπωσιακή γυναίκα, αρκετά ψηλή, με ίσια μαύρα μακριά μαλλιά, όμορφο ναζιάρικο πρόσωπο με εκφραστικά μάτια, απίστευτα πόδια και περιφέρεια,. Το μόνο ίσως στοιχείο που λείπει για να την χαρακτηρίσει κάποιος άψογη, είναι ότι το στήθος της, δεν είναι τόσο μεγάλο σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα της.

Η ευγένεια της κυρίας Βιβή είναι παροιμιώδης και το καλώς όρισμα της, ζεστό.
Άνοδος στο γνωστό δωμάτιο Νο 4 να περιμένω την Αναστασία.
Γελαστή, κεφάτη, μιλήσαμε λίγο όσο έβγαζε τα λευκά εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου.
Ξεκίνησε να με φιλάει στο στήθος μου, το λαιμό και τα αυτιά μου. Τα προκαταρκτικά της αρκετα ποιοτικά και σε βάθος χρόνου, δεν άργησαν να φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα και εγώ με την σειρά μου να τη περιποιούμαι.
Φιλιά και γλειψίματα στο λαιμό, τα αυτιά, το στήθος της, κατεβαίνοντας σιγά σιγά προς τα απόκρυφα σημεία της..
Πεντακάθαρη, μοσχομυριστή έτσι η ενασχόληση με όλη την ευαίσθητη περιοχή της ήταν απόλαυση, σε συνδυασμό με τις εκφράσεις της και τους διακριτικούς αναστεναγμούς της.
Και πάλι νέα προκαταρκτικά από πλευράς της και πάλι νέο στοματικό από δικής μου μεριάς, μέχρι που ήρθε η ώρα για τα γνωρίσει ο «μικρός Cheyenne» την φιδίσια γλώσσα της. Στοματικό υψηλού επιπέδου, με χτυπήματα της γλώσσας στο κεφαλάκι, βαθύ ενίοτε, περιποίηση στα @@κια.

Όταν πλέον ήμουν σε πλήρη φόρμα ξεκίνησε το sex με ιεραποστολικό, με ταυτόχρονες σφιχτές αγκαλιές χάδια, εκατερωθεν γλειψίματα και φιλιά. Συνέχεια με στάση του λωτού και cow girl, οπου έχοντας πανοραμική θέα, του κορμιού της Αναστασίας, με την βοήθεια και του πλαϊνού μεγάλου καθρέπτη δεν άργησε να έλθει το τέλος, μέσα σε ένα από τα καλύτερα gfe κλίματα που έχω βιώσει.

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για πολλά θέματα μιας και γνωριζόμαστε καλά από τα events του μαγαζιού. Με χαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλάκι.
Κατεβαίνοντας με περίμενε στο νέο μπαράκι που έχει φτιαχτεί (πραγματικά πολύ καλή δουλειά, δίνει άλλη διάσταση στον χώρο) και συντροφιά με τον φίλο μου τον Biker (που με είχε συνοδεύει) την Μπετυ, και την Κυρία Βιβή μιλήσαμε για αρετή ώρα πίνοντας το ποτάκι μας. Εκατερωθεν ευχαριστίες και αποχώρηση.

Η Αναστασία ήταν η μόνη κοπέλα μέχρι σήμερα, που δεν είχα τιμήσει από το roster του Οriental, είτε εδώ είτε σε κάποια άλλα studio. Θα μπορούσα λοιπόν να την χαρακτηρίσω σαν το τελευταίο κομμάτι ενός puzzle. Ενός πολύ εντυπωσιακού όμως puzzle που κάνει το τελευταίο του κομμάτι αρκετα σημαντικό.
Και η Αναστασία με άφησε απόλυτα ευχαριστημένο. Συμμέτοχη υψηλού επιπέδου, άριστη τεχνική, υπομονετική, ευγενική, πρόθυμη, με λίγα λόγια ότι ζηταω από μια κοπέλα στις επισκέψεις μου. Μια από τις συνευρέσεις που θα θυμάμαι για καιρό.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αναστασία, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
583
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2011
όπως πάντα, περιεκτικός, ποιοτικός και με εμφανές το επίπεδο του γράφοντα!! γεια σου μεγάλε ινδιάνε!!!
(Updated: 08 Οκτωβρίου, 2011) 08 Οκτωβρίου, 2011
''Το τελευταίο κομμάτι ενός puzzle...''

και αυτός θα ήταν πολύ ωραίος τίτλος...
Επίσης , πολύ καλή κριτική...
Λιτή , σαφής , χρηστική...
Εχει τα χαρακτηριστικά που όρισε ο taurus1...
''Η κριτική για να είναι χρήσιμη πρέπει να εστιάζεται σε εμφάνιση κοπέλας/συμπεριφορά/υπηρεσίες/χρόνος παραμονής...''
εκτός ίσως από τον χρόνο παραμονής , αλλά είναι το λιγότερο σημαντικό...
Μπράβο βρε CHEYENNE , δεν είσαι τυχαία το νούμερο Ενα...
B
bottom
09 Οκτωβρίου, 2011
Κατεμέ ο σοφός ινδιάνος ειναι ίσος ο μοναδικός αξιόπιστος στις κριτικές του.
Η νοσταλγικότητα τις σημερινής του κριτικής μου μετέδοσε έναν υπέροχο ρομαντισμό, που ένας άνδρας που σέβετε αυτο που κουβαλάει στα παντελόνια του, πρέπει να δίνει στην ερωτική του παρτενερ. Αντε να το εξηγήσεις αυτό στους νεότερους. Το δουνε και λαβειν, της ευγένιας και της τρυφεράδας που ειναι απαρετητη προυπόδεση για μια καλη ερωτηκη πράξη.
10 Οκτωβρίου, 2011
Άγαπημένε μου φίλε , είσαι ό Νέστορας τού κόκκινου πλανήτη...

Ύποκλίνομαι !!!!!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4