Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831759
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από τόσα καλά λόγια, σκέφτηκα να επισκευτώ και εγώ το συγκεκριμένο μ΄ρος. Στη συγκεκριμένη βάρδια εργαζόταν η Αναστασία με την Μπέτυ και επέλεξα την 1η κοπέλα η οποία έχει και εντυπωσιακές φωτογραφίες στο site του studio αυτού.

Σε πρώτη φάση θα ήθελα να αναφέρω ότι ο χώρος είναι πραγματικά υψηλού επειπέδου και προδιαγραφών. Δυστυχώς, όμως, μέχρι εκεί... Η κυρία επί της υποδοχής δεν τη λες και αγενή, αλλά ούτε είναι και ιδιαίτερα ευδιάθετη. Θα μπορούσες πολύ άνετα να την πετύχεις και σε οίκο ανοχής των 20€. Ίσως με τους "καλούς" πελάτες να είναι διαφορετική, αλλά και εμείς οι υπόλοιποι που είμαστε "πρωτάρηδες" σε αυτό το μέρος δεν παύει να είμαστε πάνω από όλα πελάτες.

Anyhow, για την κοπέλα τώρα, δεν μπορώ να πώ ότι η εμπειρία μου μαζί της θα μου μείνει και αξέχαστη... Δεν μπορώ να πώ: ευγενική, χαμογελαστή και... ψυχρή! Λύπη Τυπικά προκαταρκτικά και γενικότερα διεκπαιραιωτική κατάσταση! Εκτός αυτού, από κοντά την είδα κάπωςπιο "σπασμένη" στο πρόσωπο από την εικόνα που δείχνουν οι φωτογραφίες.

Επόμενη φορά δεν ξέρω αν θα ξαναυπάρξει (ποτέ δε λέω ποτέ), αλλά τα χρήματα είναι πάρα πολλά και ο ανταγωνισμός - λόγω των αρκετών εναλλακτικών επιλογών που υπάρχουν - στο συγκεκριμένο χώρο καθιστούν εξαιρετικά δύσκολη την πιθανότητα να επισκευτώ το studio αυτό και πολύ δε περισσότερο τη συγκεκριμένη κοπέλα.

Φυσικά δεν μπορώ να αποκλείσω το ενδεχόμενο ότι δεν "έδεσε" η χημεία μου με αυτήν της κοπέλας, ωστόσο ήθελα απλώς να σας πω και τη δική μου εμπειρία προκειμένου να έχουν τα μέλη του site ακόμα πιο ολοκληρωμένη άποψη και αντίληψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
filos78
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.765
Πόντοι:
5.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spunky13

Σχόλια

20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως και να 'χει, μπράβο πάντως που η υπεύθυνη του συγκεκριμένου οίκου ανοχής δείχνει ενδιαφέρον για τις όποιες αρνητικές κριτικές και δεν κρύβεται σε καμμιά κουζίνα!
08 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Εμας παντως σαν studio μας αρεσει παρα πολυ που στην πρωτη σελιδα του site το πινακακι των σχολιων ειναι γεματο με την φωτογραφια της εξωτερικης πορτας μας ειτε ειναι για αρνητικο σχολιο ειτε για θετικο..............."

Όντως! Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα! Εμείς που δεν ασχολούμαστε με τον συγκεκριμένο οίκο δεν μπορούμε να διαβάσουμε σχόλια και απαντήσεις που κάνουμε σε κριτικές επειδή έχουν υποσκελιστεί από του 104!
Καλό θα ήταν να υπήρχε ξεχωριστό τμήμα για τα σχόλια των studio!
Π
Πύρκαυλος
20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2