Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831759
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αρκετές μέρες, ξεκίνησε για μένα χθες κάτι σαν 2ος γύρος στο Φυλής 104. Αλλά την Αλίκη δεν την είχα ξαναπάρει λόγω της άδειας της, οπότε μπορεί να ενταχθεί στον 1ο μου γύρο Γλώσσα. Από ό,τι βλέπω υπήρξε κι άλλος συναγωνιστής, ίδια μέρα και βάρδια, που έκανε την ίδια επίσκεψη με μένα και τα είπε πολύ καλά, οπότε δεν ξέρω αν έχω πολλά να προσθέσω. Όμως, η εμπειρία μου είναι φρέσκια και θέλω να γράψω κάτι για αυτήν, πριν ξεθωριάσει στη μνήμη, ώστε να έχω ένα "αποδεικτικό" στοιχείο να τη θυμάμαι και γω Μεγάλο χαμόγελο.

Πριν μπω στο κυρίως θέμα, αρχικά να πω ότι δίνω συγχαρητήρια στην Άντζελα για τον επαγγελματισμό της. Ξέρω ότι κάθεται και διαβάζει προσεκτικά τις κριτικές, λαμβάνει τα παράπονα /παραλείψεις και πράττει αυτό που πρέπει. Έλαβε αμέσως το "μήνυμα" για το θέμα των μαξιλαριών, είπε ότι ως πελάτες έχουμε δίκιο που ζητάμε να αλλάζονται όπως τα σεντόνια, ανέλαβε όπως ανέφερε να παραγγείλει μαξιλαροθήκες και πράγματι, όπως είπε, χθες το απόγευμα οι μαξιλαροθήκες ήταν εκεί. Εύγε. Μεγάλο χαμόγελο Και ύστερα σου λένε για ότι η Ελλάδα είναι μπουρδέλο από άποψη οργάνωσης. Μεγάλο ψέμα. Γλώσσα

Ας ξεκινήσω να πω λοιπόν για την εμπειρία μου με την Αλίκη. Έφτασα στο στούντιο γύρω στις 7 το απόγευμα χθες. Δεν είχε καθόλου κόσμο. Είχα την εντύπωση ότι είχαν βάρδια Αλική-Αναστασία-Σάρα και είχα στο νου μου να πάρω μια από τις 2 ξανθούλες. Τη Σάρα την είχα ξαναπάρει. Την Αλίκη δεν την είχα δει καν. Με την Αναστασία έχουμε βρεθεί ήδη 2 φορές μέσα σε 1 μήνα, δε θα κάνουμε και σχέση. Γλώσσα Anyway, τελικά ήταν η Κέλλυ αντί της Σάρας που πίστευα, η οποία δεν είναι του γούστου εμφανισιακά αν και ομολογώ ότι έχω την περιέργεια κάποια στιγμή να διαπιστώσω προς τι οι τόσες διθυραμβικές κριτικές... Άρα έμενε η Αλίκη, αλλίως θα ερχόμουνα άλλη φορά. Περίμενα λοιπόν ώσπου να βγει από τον προηγούμενο πελάτη να τη δω.

Όσο περίμενα, και εδώ θα το αναφέρω αυτό για την Άντζελα, άκουσα την Κέλλυ να τσακώνεται αρκετά έντονα με την τσατσά γιατί δεν ήθελε να πάει με ένα συγκεκριμένο πελάτη. Μετά από επιμονή μερικών λεπτών πήγε προς το δωμάτιο φανερά τσατισμένη και βρίζοντας. Βασικά δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να γίνει αυτό, λες και δεν υπάρχουν άλλες κοπέλες και θα χάνανε ένα πελάτη. Δεν μπορώ να ξέρω ποιο ήταν το προβλημά της, αν ο πελάτης τής είχε κάνει κάτι στο παρελθόν ή είχε κάτι στην εμφάνιση του πχ που ήταν αποκρουστικό και άρα δεν μπορώ να πω αν είχε δίκιο η Κέλλυ ή η τσατσά, απλά το μόνο που έχω να πω ότι αν μια κοπέλα πάει με τέτοια διάθεση σε πελάτη, δε νομίζω ότι αυτός τις περισσότερες φορές θα μείνει ικανοποιημένος. Ας το κοιτάξετε λίγο αυτό το θέμα, να το συζητήσετε ίσως. Γιατί πρέπει η εμπειρία ενός καλού στούντιο από ενός μπουρδέλου της κακιάς ώρας να ξεχωρίζει σε όλα: από την καθαριότητα του χώρου και εμφάνιση των κοριτσιών έως και τη συμπεριφορά όλων των εργαζομένων στο κατάστημα...

Λοιπόν, αφού συνέβη αυτό με την Κέλλυ και μετά από αρκέτη αναμονή, σχεδόν μισή ώρα, εμφανίστηκε η Αλίκη από τον επάνω όροφο. Σκέφτηκα ότι αυτό δείχνει ότι δε βιάζεται όπως άλλες να σε ξεπετάξει ή ίσως βρήκε τον παλιό της έρωτα, τον κύριο που ανέβασε κριτική πριν από μένα μάλλον Γλώσσα. Κατεβαίνει λοιπόν τις σκάλες μια μικρή σε διαστάσεις κοπελίτσα, ξανθούλα, με ένα συμπαθητικό προσωπάκι με μαγουλάκια, αλλά κατά τα άλλα αδύνατη. Με την πρώτη ματιά δε μου γέμισε το μάτι, ομολογώ. Γιατί οκ, αν ήθελα μια ξανθούλα, η Σάρα ήταν πιο ψηλή και πιο καυλωτική σαν πρώτη εντύπωση. Τέλος πάντων, είπα να τη δοκιμάσω για να μην πέσω στην παγίδα να παίρνω όλο τις ίδιες και τις ίδιες.

Έρχεται λοιπόν στο δωμάτιο μετά από 5 λεπτά περίπου. Ήταν αρκετά ήσυχη, χωρίς κάποια ιδιαίτερη φόρα ή την καύλα που σε προκαλεί να τη βάλεις κάτω να της αλλάξεις τα φώτα. Σε προηγούμενη κριτική μου είχα αναφέρει κάτι παρόμοιο για την Ελένη και τι πρόβλημα μου είχε δημιουργήσει αυτό. Εμένα προσωπικά η έλλειψη έντασης από την κοπέλα σε ένα τέτοιο χώρο 1η φορά μαζί της με φέρνει σε δύσκολη θέση, διότι μετά από μισή ώρα αναμονής και την πίεση του χρόνου εγώ προσωπικά είναι δύσκολο να αφεθώ απλά και να καυλώσω. Και εδώ φυσικά δικαιώνεται η Μαρίνα που μπήκε την άλλη φορά με τέτοια ένταση στο δωμάτιο, χωρίς να πει καν γεια, μου άρπαξε το όργανο με τη μία και με έβαλε να χαϊδέψω τις βυζόμπαλες της. Όταν τελείωσαμε το σεξ, όση κουβέντα ήθελες... Πόσο δίκιο είχες Μαρίνα! Τι χαζός που είμαι που σε κατηγόρησα τότε!

Πάμε πάλι στην Αλίκη λοιπόν. Ένα ήσυχο κοριτσάκι που μπήκε δειλά κάπως στο δωμάτιο και με χαμηλόφωνη βραχνή φωνή συστηθήκαμε. Ανέβηκε αμέσως στο κρεβάτι πριν προλάβω να σηκωθώ εγώ. Αρχίσαμε τα τριψίματα ο ένας στον άλλον χωρίς γλωσσόφιλα, πριν καν βγάλουμε τα εσώρουχα μας. Το στόμα της δεν το χρησιμοποιεί πολύ, ούτε τα χέρια, αλλά το πως αυτό το κορίτσι έχει την ικανότητα να χρησιμοποιεί το υπόλοιπο σώμα της (ειδικά τα πόδια) είναι άλλο πράμα! Μεγάλο χαμόγελο Υπέροχο απαλό δέρμα, μικρό στήθος, αλλά και υπέροχα μικρά τουρλωτά οπίσθια. Της ζήτησα να βγάλει το σουτιέν της σιγά σιγά και μου λέει "χορευτικά;" (δικαιώνω την προηγούμενη κριτική της Αλίκης). Μετά από τις κατάλληλες διευθετήσεις για το σουτιέν, το έβγαλε και άρχισα να επεξεργάζομαι το (αρκετά μικρό) στήθος της που είχε τη διακριτική μυρωδιά γιασεμιού, ενώ αυτή κουνιόταν καταλλήλως ώστε να μου το φέρει πιο κοντά και στη συνέχεια να με ξεναγήσει στο υπόλοιπο σώμα της. Αφού της έβγαλα και το κυλοτάκι, με τον ερπισμά της, με έφτασε να γλείφω το όμορφο ποπουδάκι της και μέχρι κάτω τις μικρές πατουσίτσες της. Δεν περάσαμε πολλή ώρα (με την ξενάγηση στο κορμί της) καθότι η Αλίκη είναι μεν ερπετό αλλά σε μινίον μέγεθος, γύρω στο 1,60 αν δεν υπολόγισα λάθος. Κάτι σαν σαύρα λοιπόν, χωρίς να υπονοώ κάτι για την όμορφια της προς Θεού Γλώσσα. Αυτό είναι πολύ βολικό ειδικά όταν κάνει βόλτες από πανω σου έρποντας, μα για αυτό θα πω μετά, στο τελείωμα. Γλώσσα

Με το που τελειώνει η ξενάγηση και έχω μείνει λίγη ώρα στο στήθος, μου περνάει το προφυλακτικό και μου αρχίζει την πίπα. Μια πίπα αρκετά έντονη και από τις καλές πίπες που μου έχουνε κάνει με προφυλακτικό. Όση ώρα μου την έκανε, εγώ συνέχιζα να τη χαϊδεύω, στο σώμα, στον πισινό και κυρίως στα πόδια. (Μα τι πρακτικό που είναι να έχει κοντά ποδαράκια. Χαμόγελο ) Να διευκρινήσω ότι δεν είμαι φανατικός ποδολάγνος αλλά μου αρέσουν τα μικρά πατουσάκια. Δεν ξέρω αν το κατάλαβε αυτό η Αλίκη ή της αρέσει κι αυτής να της τα επεξεργάζονται, αλλά καθόλη τη διάρκεια είχαν την τιμητική τους. Μεγάλο χαμόγελο

Μετά από ενός λεπτού πίπα περίπου, μου στήθηκε στα 4 να την πηδήξω. Δυστυχώς δε με βόλεψε η στάση λόγω ύψους (ήταν πολύ χαμηλά και γω είμαι πολύ ψηλός). Αμέσως γύρισε ανάσκελα και έβαλε τα ποδαράκια της στους ώμους μου. Ήταν ένα αρκετά έντονο πήδημα, αλλά κράτησε σχετικά λίγο και η αντίδραση από την πλευρά της δεν ήταν αναλόγη. Εντάξει, δε θέλω τα δυνατά ξεφωνητά αλλά και η υπερβολική ηρεμία και ένα απλό χαμόγελο σε βάζει σε αμφιβολίες αν νιώθει τίποτα ή όχι. Πάντως από το άλλο άκρο, καλύτερα, οκ. Μετά από 2-3 λεπτά μου είπε να ξαπλώσω και ανέβηκε αυτή από πάνω για 1-2 λεπτά ακόμα, μα βγήκε μόνη της κάπως απότομα. Με τέτοιες διάρκειες στο σεξ, ψιλοξενερώνω, αλλά τι να γίνει. Μάλλον πρέπει να πάρω double απλό (αν υπάρχει) μια φορά κι ας είναι αλμυρή η τιμή για μένα, αλλιώς πάντα θα φεύγω μισοικανοποιημένος, ειδικά από κάποιες συγκεκριμένες...

Για τελείωμα, δεν έμεινα ανικανοποίητος ευτυχώς, απλώς είναι φανερό ότι η κοπέλα περίμενε να τελειώσω πολύ πιο γρήγορα από τα 5-6 λεπτά μετά... Ξεκίνησε το έρπισμα που έλεγα και πριν, παίζοντας μου ταυτόχρονα το όργανο... Μου έφερε το στήθος της στο πρόσωπο και μετά γύρισε ανάσκελα και άρχισε να με χαϊδεύει με τα πόδια της στο σώμα. Σε λίγο μου έβαλε το ένα πόδι της στο πρόσωπο και το περιτριγύριζε για αρκετή ώρα άλλοτε βάζοντας το στο στόμα μου και άλλοτε τρίβοντάς το γύρω του, ενώ πάντα μου την έπαιζε απαλά. Αφού είδε ότι δεν τελείωνα μετά από 3-4 λεπτά, μου λέει: "κάνω κάτι λάθος;". Της λέω "όχι, κοντεύω να χύσω" και την κάνω να αφήσει το παίξιμο να το κάνω εγώ για λίγο δυνατά να τελειώσω ενώ αυτή θα συνεχίσει να τρίβεται πάνω μου, όπως και έγινε. Μετά από 1-2 λεπτά το πολύ τελειώνω. Μια αίσθηση όχι τόσο γεμάτη όπως άλλες φορές για τους λόγους που εξήγησα: αφενός η μη ένταση και η χαλαρότητα της κοπέλας που δε με έκανε να καυλώσω αρκετά, αφετέρου η βιασύνη να σταματήσουμε το σεξ σε πάνω-κάτω 5 λεπτά. Βέβαια το καταλαβαίνω, γιατί είχαμε κάνει περίπου 5 λεπτά προκαταρκτικά, 5 λεπτά σεξ και περίμενε 5 λεπτά να τελειώσω, 15 ίσως και 20 σύνολο. Αφού παρήγγειλα και απλό πρόγραμμα είναι λογικό να θέλει να με ξεπετάξει κάπως γρήγορα. Βέβαια εγώ σημειώνω ότι είναι από τις κοπέλες που δε φαίνεται να καυλώνουν πολύ στο σεξ και τους αρέσουν κυρίως τα παιχνιδάκια τύπου χάδια, αγκαλίες και τριψίματα πριν και μετά.

Τέλος πάντων, με το που τελείωσα μου έδωσε μωρομάντηλο να σκουπιστώ και σηκώθηκε αμέσως να ντυθεί και να πλυθεί λίγο στο νιπτήρα. Εγώ, όπως συνηθίζω, καθόμουνα και τη χάζευα. Με ρώτησε γιατί δε λέω τίποτα. Μετά από έναν αρχικό δισταγμό, της έπιασα τελικά λίγο την κουβέντα. Τη ρώτησα πως και δε δουλεύει κάθε βδομάδα στο στούντιο και μου είπε ότι ταξιδεύει. Τη ρώτησα αν δουλεύει κι αλλού μου είπε όχι. Τελικά μου αποκάλυψε ότι ανεβαίνει στη Θεσσαλονική από που και κατάγεται και ότι κάνει αυτή τη δουλειά μόνο εδώ κάτω στην Αθήνα. Ενδεχομένως είναι φοιτήτρια στη Θεσσαλονική και έρχεται κάποιες φορές και δουλεύει εδώ για να βγάζει τα έξοδα της. Ηλικιακά πάντως θα μπορούσε να είναι γιατί την κόβω κάπου κοντά στα 25, αλλά μάλλον λίγο πιο κάτω. Δε θα μου έκανε εντύπωση κι αν είναι 20-22 και με μπέρδεψε η βραχνή φωνή της. Τελικά έφυγε από το δωμάτιο στέλνοντας μου φιλιά από μακριά, κάτι που δε μου άρεσε και ίσως δείχνει ότι δεν ήταν πολύ άνετη μαζί μου.

Εν κατακλείδι, η Αλίκη είναι μια ευχάριστη παρουσία, χαμηλών τόνων, σαφώς περισσότερο GFE και σχετικά amateur στο σεξ, η οποία, όπως φαίνεται, ενδείκνυται για ποδολαγνεία και σίγουρα αν την ξαναπετύχω θα το δοκιμάσω, όπως και 69, καθώς το κορμί της είναι για φάγωμα από πάνω μέχρι κάτω. Το πρόσωπο της δε σε έλκει με τη μία, χωρίς να είναι άσχημη. Ίσως επειδή δε χρησιμοποιεί καθόλου make-up. Δε σου βγάζει καύλα ούτε όταν μπαίνει στο δωμάτιο ούτε και στο κρεβάτι, αλλά ίσως είναι και κάπως ντροπαλή την 1η φορά. Η διαίσθηση μου μού λέει ότι πρέπει να της δοθεί μια 2η ευκαιρία από μένα να περάσουμε καλύτερα και ίσως να είναι λιγότερο βιαστική και περισσότερο άνετη τη 2η φορά που θα ειδωθούμε. Φιλάκια λοιπόν Αλίκη, ελπίζω να τα ξαναπούμε...

ΥΣ-1: ο τίτλος ήταν αρχικά 'Αλίκη, η "μινιόν" Σαλονικια', αλλά ανακαλώντας στη μνήμη την όλη εμπειρία, σκέφτηκα ότι το έρπισμα της ήταν κρίμα να μην μπει στον τίτλο. Λυπάμαι αν κάποιους τους τραβήξει ο τίτλος και απογοητευτούν με την περιγραφή γιατί περίμεναν κάτι περισσότερο, όπως με την Αναστασία-Μόνικα Μπελούτσι.

ΥΣ-2: hangar 18 με έχεις καλομάθει με τα σχόλια. Αν δε με διαβάσεις και δε δω σχόλιο σου τις επόμενες μέρες, θα απογοητευτώ. Γι' αυτό κανόνισε. Χαμόγελο



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2011
γεια σου ορέστη...συναντηθήκαμε κ στο σαλόνι αλλά δν μιλήσαμε...ξέρω ποιος είσαι...σε θυμάμαι! εσύ??
01 Οκτωβρίου, 2011
Φίλε Ορέστη , θα είχε ενδιαφέρον να μάθουμε , πώς πήγε το session της Κέλλυ μετά την ένταση που δημιουργήθηκε με την υπηρεσία , διότι εάν ο φίλος πέρασε καλά , τότε η κοπέλα είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ...
B
bottom
01 Οκτωβρίου, 2011
Ρε παιδιά, συγγνώμη που θα το πω, αλλά οι 9 που δε σας βοήθησε καθόλου τι στο καλό περιμένατε να γράφει; Πείτε μου ότι και οι 9 είστε του αυταρχικού, τότε οκ. (4 στους 13 την ώρα που έγραφα το σχόλιο)

Και δεν είναι μόνο για τις δικές μου κριτικές. Βλέπω και στις κριτικές άλλων αυτό το φαινόμενο και δεν το καταλαβαίνω. Και δηλαδή η καλύτερη κριτική των τελευταίων ημερών ήταν το παιδί που φεύγει για Αγγλία και έγραψε την ιστορία της ζωής του και 10 γραμμές για το ραντεβού στο στούντιο; Αυτό περιμένετε από μία κριτική για να πείτε ότι σας βοήθησε;

Η συγκεκριμένη κριτική μου για την Αλίκη ήτανε ΥΠΕΡ-αναλυτική και κατ΄εμέ η πιο πλήρης που έχω γράψει ως τώρα, ίσως και η καλύτερη, και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάλι ούτε 1 στους 3 δεν έχει να πει ότι τον βοήθησε έστω και λίγο. Να μου πείτε ότι γράφω πολλά, να το δεκτώ. Αλλά δε νομίζω ότι είναι αυτό. Μάλλον κάποιοι πατάνε ελαφριά την καρδιά το No.

Anyway, δέχομαι καλοπροαίρετα σχόλια για αυτή την κριτική και για τις υπόλοιπες, δημόσια ή κατ'ιδίαν σε προσωπικά μηνύματα (ήδη κάποιος φιλοτιμήθηκε να μου πει ότι δεν έπρεπε να γράψω για τις προσωπικές πληροφορίες της Αλίκης και του απάντησα ότι έχει δίκιο). Εγώ προσωπικά δε γράφω κριτικές για να τις καμαρώνω τι μεγάλος λογοτέχνης που είμαι, αλλά για να βοήθησω πραγματικά. Γι αυτό, βοηθήστε με οι πιο έμπειροι να το κάνω καλύτερα.

Πάντως θεωρώ ότι ήδη έχω συμβάλει θετικά με την παρέμβαση για τα μαξιλάρια και θα συνεχίσω να το κάνω ασχέτως αν οι κριτικές έχουν πολλές θετικές ψήφους ή όχι. Μου αρκεί ότι η Άντζελα εκτίμησε το σχόλιο μου και ότι κάποιοι έστω και λίγοι βοηθούνται και μου στέλνουν θετικά λόγια.

Καλό σας βράδυ (Ελπίζω να διαβαστεί από όλους)

O
Orestis_Kou
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπράβο Orestis. Σωστή παρατήρηση για τα μαξιλάρια και τις μαξιλαροθήκες. Είχε περάσει από το μυαλό μου και μένα αρκετές φορές πριν καιρό, αλλά δεν το είπα ούτε παλιά να το κάνουν όταν αλλάζανε σεντόνια, και το ξέχασα πιά καθώς τοχω εγκαταλείψει το σπορ. Συγχαρητήρια και στο Φ104 αφού αντικαθιστά τις μαξιλαροθήκες μαζί με τα σεντόνια.
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αντε παλι ..

Απλα μη δινεις σημασια σε αυτο
ειπα και διπλα απ την στιγμη που ειναι ανωνυμο στο

Δεν αρεσε στις αλλες πουτανες , δεν αρεσε στους αλλους ιδιοκτητες
δεν αρεσε στους αλλους αγαπουληδες γιατι ειναι ποιο καλογραμενη απ την δικη τους
δεν αρεσε στους τρομπες που αυνανιζονται διαβαζοντας κριτικες , καπου δε τους εφτιαξες χαχαχα

οριστε .. 2 ποια καθε κατηφορα να υπαρχουν σου βρηκα 10 αρνητικες ψηφους
εσυ εχεις μονο 9 .. μια χαρα εισαι

κατσε τωρα να ψηφησω και γω οχι
δε με βοηθησε η κριτικη σου γιατι ειναι για στουντιο της Αθηνας
εγω Θεσσαλονικη πηδαω .. να ρθεις εδω να γραψεις την αλλη φορα
χαχα

αντε καλα γαμησια δινεις σημασια στα ανωνυμα νουμερα
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο προηγούμενος φίλος, jo145, σε γενικές γραμμές με κάλυψε. Ευχαριστώ για το σχόλιο του, αλλά όπως του έστειλα και σε πμ, δεν έπρεπε να ψηφίσει αρνητικά για το Αλικάκι, γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να δουλέψει και Θεσσ κάποια στιγμή, και να του φανεί χρήσιμη η κριτική. Χαμόγελο

Όποιος άλλος θέλει να συνεισφέρει στον προβληματισμό μου, καλοδεχούμενος...
O
Orestis_Kou
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Ορέστη , μην εκφράζεις ποτέ την πικρία σου γι' αυτούς που σε κρίνουν...
Ο συγκεκριμένος κόσμος έχει μπουρδελοαισθητήριο , για να μην έχεις περισσότερες θετικές ψήφους κάτι φταίει...
Οτι γράφεις μόνο για το Φ104; Οτι δεν έχεις μεγάλη παρουσία στα θέματα; Οτι γράφεις πολλά και βαριούνται να διαβάσουν;...
Ψάξε να το βρεις...
Ηδη όμως κατάφερες να τους ανοίξεις τα μάτια για τις μαξιλαροθήκες...
Αλλοι με παρουσία ετών , δεκάδες κριτικές και υψηλά ποσοστά θετικών ψήφων δεν έχουν καταφέρει κάτι παρόμοιο...
Εσύ , έδειξες τα δόντια σου από νωρίς...
Keep walking...
B
bottom
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν με ξερεις καλα αδερφε ... ειρωνικα- χιουμοριστικα το ειπα αυτο για την ψηφο
φυσικα και δεν ψηφισα αρνητικα

Πιστευω πως καθε κριτικη ειναι χρησιμη για καποιος καιεχει και ιστορικο χαρακτηρα
ειση πιστευω πως μια φρεσκια κριτικη ειναι ποιο χρησιμη απο 10 παλιες ...Τα παντα ρει ..

Γενικα η αποψη περι κριτικων εδω ...
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=104205.msg2549212#msg2549212

γκουντ ναιτ
06 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ορεστη γεια σου....
χαιρομαι που η Αντζελα (Θ Ε Α) πραγματοποιησε την επιθυμια σου με τις μαξυλαροθηκες.
Σχετικα με ολα αυτα που γραφεις για τον.....τσακωμο μου με την......τσατσα (οπως εσυ αναφερεις) για βαλε καποια πραγματα να τα σκεφτεις καλυτερα και μπορει να αλλαξεις αποψη.
1. Για μας η κυρια που ειναι μαζι μας στην βαρδια ειναι ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ που για πολλες ωρες μας βηθα και που προσπαθει να καλυψει οτι χρειαστουμε και παραλληλα πρεπει να εξυπηρετει και ολους εσας.
Εσυ την αναφερεις ως...... τσατσα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΟ???
2.Σε ολες μα ολες τις δουλειες υπαρχουν διαφονιες μεταξυ των ανθρωπων. Αν μια απλη τετοια σηζητηση εσυ την καταλαβαινεις σαν τσακομο και βρισιμο απο μενα σχετηκα με τον πελατη, τοτε εχεις μαλλον προβλημα.
Η ιατρικη να ξερεις εχει προχωρησεικαι εχει καλυψει πολλες τετοιες περηπτωσεις.
3.Η επιτυχια του studio οφειλεται ΚΑΙ στις ανθρωπηνες σχεσεις που εχουν γινει μεταξυ πελατων και κοριτσιων. (Αχ μην αναφερεις και εσυ για γαπουληδες-μην γινεις τοσο προβλεψειμος).
4.Τελος σημειωσε οτι πανω απο ολα ειμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΡΟΜΠΟΤ. Αν μας θεωρεις ως ρομποτ η μηχανηματα, σου πρωτηνω μια φθηνη λυση....πλαστηκες κουκλες.
ΟΥΦ....ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΣΤΟΥΣ 1000 TOP ΑΞΙΟΛΟΓΗΤΕΣ ΤΟΥ SITE.
Απο ολες τις κριτικες σου αλλωστε μονο οι 29 στους 139 συνολικα δηλαδη περιπου το 25% θεωρισαν χρησημη την εμπειρια σου.
ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΠΑΛΙ??? (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΑΔΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ....ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ)
K
KELARA
06 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι του κανες του παιδιού ρε κέλλυ?? γιατί τέτοιο μπάσιμο....ο καημένος τώρα θα θέλει ψυχοθεραπεία...και τον είδες....μια χαρά παιδάκι είναι...αλλά σαν να τα λες σωστά....
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2