Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831759
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
........Μετά άπο ένα όχι καί τόσο καλό άπόγευμα Σαββάτου , άπό τούς έκωφαντικούς ήχους
τού Leo (τρομάρα του) τό θρυλικο καί συνάμα καυτό διδυμο .... Cheyenn - Kομμούνι
άναφώνησαν........
Padron ήρθε ή ώρα νά γνωρίσης τό Μέλλον ....
Μετά άπο είκοσι λεπτά ...... βρέθηκα νά κάθομαι σέ έναν άπό τούς καναπέδες
τού λίκνου τής κόκκινης Άθήνας φυλής 104 !!!!
Η πρώτη διερευνητική γνωριμία μέ τό ζεστό χώρο, έγινε μέ τήν κεραυνοβόλο
ματιά τής πριγκίπισσας Κέλλυς με μοναδικό σκοπό νά μέ πλανέψη σέ άχαλίνωτες φαντασιώσεις καί καυτές πραγματικότητες .
Όλα γίνανε σχεδόν άστραπιαία καί ή τρίλεπτη άναμονή στό δωμάτιο φάνηκε αίώνας,
καί ξάφνου ή όμορφη πλευρά της ζωής έμφανίσθη προτρεποντάσε νά παραδοθείς .......
Το χαμόγελό της καί τά μαύρα της μαλλιά ύπόσχονται το μέλλον ...
Σιγά σιγά, ξεθαρρεύει, γίνεται προκλητική, καί στό μισοσκόταδο πού κυριαρχεί, με τρώει όχι μόνο με τα μάτια της, αλλά και με τη γλώσσα της , και σε δευτερόλεπτα βρίσκομαι σε μία έρωτική παραζάλη μέ κραυγές πάθους έκατέρωθεν, καί νιώθω να βυθίζομαι σέ ένα πέλαγος ψυχικής εύεξίας, πού προκαλείται άπό την έντονη ύγρή πεολειχία ...
Εχω δωθή καί άφεθή παρ΄όλα αύτά βρίσκω ξανά τίς αίσθήσεις μου καί λέω σέ παρακαλώ σέ ίκετεύω σταμάτα γιατί θά τελειώσω , καί ξεκινώ ένα παθιασμένο tracing άπό τήν
κορυφή ώς τά νύχια ...... σέ θέλω μέσα μου φωνάζη ή κλαίουσα Σειρήνα καί χωρίς
νά τό καταλάβω μέ μιά καί μόνη κίνηση βρίσκεται άνωθεν σέ έναν ξέφρενο καλπασμό.....
......... Φωνάζω , φωνάζω δέν άντέχω θά σε χύσω μωρό μου , καί ξάφνου μού λέη
δέν κατάλαβες anjikie καλά στήν κωλάρα μου θά χύσης..... καί βάζη στό χέρι μου κρέμα
καί μου λέη ......... έλα μωρό μου φτιάξε μου τόν κώλο.......... ό παράδεισος καυτός
σάν τήν κόλλαση καί ό πούτσος μου δοξάρι νά ένορχηστρώνη τό θρόισμα τής φωτιάς ..

Η έλληνική γλώσσα παρ'όλο πού είναι πολύ πλούσια, δυστυχώς σέ αυτή τήν περίπτωση, άδυνατεί νά άποτυπώσει τά συναισθήματα πού αποκομίσα άπό αύτόν τόν έπίγειο παράδεισο , πού λέγεται Κέλλυ !!!!!!!!

Υ.Γ 1 Έπειδη είμαι νέο μέλλος τό σύστημα δέν μέ άφήνη να βάλω σέ βαθμό
τά πρέποντα ( δηλαδη 10 ) σέ όλα !!!!

Υ.Γ 2 Τιμή συνεύρεσης 100 εύρώ !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
42.522
Πόντοι:
22.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., Dirty69, borbi2525 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού