Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831763
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέμπτη λοιπόν και οι ειδικές θεματικές βραδιές του στούντιο συνεχίζονται...special spirits night η χτεσινή. Κατεβαίνω στούντιο σχετικά νωρίς, επικρατούσε απόλυτη ηρεμία λόγω απεργιών...Η γλυκιά μου η αναστασία ως γκαρσόνα, φρόντισε να ζεστάνει το κλίμα, κερνώντας με το ποτό της αρεσκείας μου...αργότερα καταφτάνουν όλα τα υπέροχα τυπάκια από το φόρουμ, cheyenne, taftaar, amjik, biker, ossie...η γνωριμία και η κουβέντα μαζί τους απολαυστική. Εγώ δεν ψηνόμουν όμως να μπω μέσα...οπότε μην έχοντας κάποιο χρονικό περιορισμό, λέω θα περιμένω την επόμενη βάρδια...Κατα της 23:00 λοιπόν, ξεπροβάλλει το υπέροχο πλάσμα που ακούει στο όνομα Αλεξάνδρα...Έχοντας ήδη γνωριστεί, αμέσως δίνω στην υπηρεσία το 100στάρικο και ανεβαίνω δωμάτιο3...Είχα μια αγωνία να δω αν όλα θα πάνε καλά λόγω αρκετής κατανάλωσης αλκοόλ...Έρχεται η γυναικάρα μου, φιλιά, αγκαλιές....της λέω ότι την έχω ψιλοακούσει από το ποτό...άμέσως με γυρνάει μπρούμυτα και μου έκανε ένα μασάζ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ....καιρό είχα να νιώσω τόσο ανακουφισμένος...με παιχνιδιάρικο ύφος, βλέποντας ότι και ο φίλος μου χαμηλά είχε ξυπνήσει με τα χάδια της και τα τριψίματα της , μου λέει, τι βλέπω, για ζαλισμένος είσαι σκληρός!!!Κουλ Αρχίζει στοματικό, που είναι εμπειρία όπως έχω ήδη προαναφέρει με την άλεξ, γλυψίματα στα μπαλάκια, σε όλον τον κόρμο, πρόστυχες ματιές, κοπανήματα...Έρχεται σιγά σιγά από πάνω μου, μπήκα άργα μέσα της και άρχισε ένα παιχνίδι άνευ προηγουμένου...Τα μεγάλα στήθη της να είναι σε απόσταση αναπνοής από το προσωπό μου, να τα χουφτώνωΓλώσσα να τα γλύφω...την γυρνάω μετά ιεραποστολικό, όπου αφού προηγήθηκε ολιγόλεπτο στοματικό από μέρους μου, συνεχίσαμε με εκείνη να δίνει το ρυθμό και εγώ να ακολουθώ μέσα στη ζάλη μου από το αλκόόλ και το ερωτικό μου ντελίριο. Κραυγούλες αρκετές, τουλάχιστον αληθοφανείς και βρωμόλογα στα όρια που μου αρέσουν...Ακολούθησε στήσιμο στα 4, με το κωλαράκι της όλο δικό μου για σκαμπύλια και διάφορα άλλαΝτροπή Ενώ όλα ήταν ιδανικά, για πολλοστή φορά πάνω στο καλύτερο κάτι έπαθα με το πόδι μου(ίσως φταίει το γυμναστήριοΧμμμ;) και πόνεσα...οπότε το μωρό μου με περισσή φροντίδα και υπομονή επιδόθηκε σε παράλληλη περιποίηση και του ποδιού μου και του φίλου μου, οπότε επήλθε και το πολυπόθητο ΓΚΟΛ!! για μια ακόμη φορά έφυγα από το στούντιο ευχαριστημένος σε όλα τα επίπεδα αλλά έχοντας κάνει και νέους φίλους. Ευχαριστώ όλους τους υπεύθυνους για την υπέροχη ατμόσφαιρα.
ΥΓ1:Πότε επιτέλους θα βρεθώ με τη Σάρα??
ΥΓ2:Αναθεώρησα 180 μοίρες την άποψη μου για Αναστασία!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού