Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831761
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάρτυ Βότκας και νάμαι στον τόπο του εγκλήματος με ένα πολύ συγκεκριμένο σχέδιο στο μυαλό μου: Νεφέλη και Κέλλυ, ένα συνδυασμό που δεν έχω ξαναδοκιμάσει και που είμαι σίγουρος ότι θα με στείλει στον Παράδεισο. Ο καλός μου φύλακας-άγγελος όμως, προβλέποντας μάλλον ότι αυτό μου το ταξίδι στον Παράδεισο θα είναι χωρίς επιστροφή, γιατί δεν θα αντέξω την καύλα, μου δημιουργεί εμπόδια: η Νεφέλη δεν είναι διαθέσιμη λόγω του σερβιρίσματος των ποτών και η Κέλλυ έχει κατακαυλώσει το σύμπαν και είναι κλεισμένη μέχρι και μετά το τέλος της βάρδιας της! Τι κάνουμε σε τέτοιες περιπτώσεις; Δείχνουμε ευελιξία: ευτυχώς το καυλόμουνο που ακούει στο όνομα Ελένη εμφανίζεται κάθε τόσο στο σαλόνι και κουνάει αρκετά το κωλαράκι της για να μου θυμίσει ότι στο Φ104 δεν υπάρχει άλυτο πρόβλημα. Έτσι, λίγο πριν το τέλος της βάρδιας, βρισκόμαστε οι δυο μας στο δωμάτιο, όπως θυμάται καθαρά η ίδια για τέταρτη φορά μαζί, πράγμα που το θυμάμαι και εγώ, αλλά κάνω τον ανήξερο για να την τσεκάρω και πραγματικά μένω άναυδος με το μυαλό-κομπιούτερ που διαθέτει. Δεν χρειάζεται να μπώ σε λεπτομέρειες των στενών επαφών μας τέταρτου τύπου, που, όπως πάντα, πλησιάζουν το επίπεδο της τελειότητας, παρά μόνο για να τονίσω ακόμα μια φορά την λατρευτική στοματική προσέγγιση που μου εμπνέουν τα μοσχομυριστά μουνόκωλά της και για αναφέρω ότι για πρώτη (!) φορά στο εν λόγω στούντιο χύνω μέσα σε μουνί (!), και τι μουνί! Το γεγονός ότι έχουν προηγηθεί 7 μπύρες και 2 βότκες, επί του παρόντος τουλάχιστον, δεν φαίνεται να με έχει επηρεάσει. Ελένη μου θα είμαι σύντομος, όχι επειδή δεν αξίζεις σελίδες, αλλά γιατί τα λόγια θα ήταν φτωχά για να περιγράψουν αυτή την εμπειρία. Ο λόγος που δεν χρησιμοποιώ το 10 στην εμφάνιση και στις υπηρεσίες της κοπέλας είναι ότι πιστεύω πως όταν αγγίξει κάποιος την τελειότητα, μετά θα πρέπει αμέσως να αυτοκτονήσει γιατί η ζωή πρέπει να τελειώνει ηδονικά ενώ εγώ σκοπεύω να συνεχίσω να ζω, τουλάχιστον για λίγο ακόμα, για να δοκιμάζω τέτοιες χαρές!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού