Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σκεφτόμουν από μέρες ότι πρέπει να συμπληρώσω την συλλογή μου με μια κοριτσάρα σαν την Σαμπρίνα, έτσι από νωρίς ξεκίνησα για το γιοφύρι των Βρυούλων, η κίνηση στους γύρω δρόμους ήταν αρκετή και μετά κόπων και βασάνων προσέγγισα το πίσω στενό όπου και παρκάρισα για ξεκάρφωμα.
μπήκα στο στούντιο όπου η ευγενική υπηρεσία κέρασε νεράκι και μου είπε τα προγράμματα της κοπέλας, εντύπωση μου έκανε πως δεν θυμόταν την χθεσινή μας κουβέντα με την Εύα.
Πέρασα στο δωμάτιο, πήρα ισπανικό γιατί θεωρώ ότι η Σαμπρίνα είναι φτιαγμένη για αυτό το πρόγραμμα.
περίμενα κάνα 20λέπτο και παρόλο που βαριόμουν σκεφτόμουν ότι τουλάχιστον η κοπέλα δεν βιάζεται.
όταν μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα για να αφήσω το κινητό μου, που το είχα βγάλει και έπαιζα για να περάσει η ώρα, και μου δόθηκε η ευκαιρία να σταθούμε όρθιοι αγκαλιά και να διαπιστώσω το 1,85 μετρά του ύψους της με τα τακούνια ιδίοις όμμασι.
Η Σαμπρίνα είναι ένα γλυκό, πρόσχαρο κορίτσι, με μεγάλα φυσικά στήθη….μέχρι εκεί όμως και καθόλου παρακάτω, γιατί παρακάτω υπάρχει η κοιλίτσα της που είναι λίγο φορτωμένη καθώς και ο κώλος της που δεν λέει και πολλά από σχήμα.
Τα ελληνικά της είναι καλά και η πλακίτσα πήγαινε και ερχότανε, τα χαδάκια και τα φιλάκια ήταν λίγο διαδικαστικά και μου έδινε την αίσθηση ότι ήταν κάπου αλλού και όχι εκεί μαζί μου.
Αποζημίωση τα σουπερ βυζιά της που κρέμονταν από πάνω μου, το πρόγραμμα μόνο Ισπανικό δεν ήταν, το ότι έκλεισε μέσα στα βυζιά της τον πούτσο μου για κάνα λεπτό δεν το κάνει Ισπανικό, ανέβηκε πάνω μου όπου χούφτωνα τα βυζιά της, γυρίσαμε πισοκκολήτο όπου τελείωσα και με συνοπτικές διαδικασίες σηκώθηκε, σκουπίστηκε και με αποχαιρέτησε με δυο πεταχτά φιλάκια.
Ίσως έφταιγα εγώ, ίσως το γλυκό δεν έδεσε, ίσως πάλι να έπρεπε να δώσω 100€ για να περάσω καλά, πράμα που δεν θα κάνω ποτέ σε στούντιο.
Μπορεί βέβαια να είμαι και άδικος, και πώς να μην είσαι όταν την προηγούμενη έχεις πάρει την Εύα με το υπέροχο κορμάκι και το GFE attitude?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2001
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Υπηρεσίες
Fuckable
Μέλος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2011
από την Σαμπρίνα δεν θα πάρεις ποτέ την μέγιστη συμμετοχή που μπορεί να έχεις πάρει από άλλες. Είναι γλυκιά και για μία φορά αξίζει...
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω ίσως εσείς να την πετύχατε όχι στα φόρτε της ή ίσως εγώ όσες φορές την τίμησα να ήταν στα φόρτε της.
Δύο κοπέλες έχω χαρεί στα στούντιο ,αυτήν και την Έμιλυ τότε παλια στην Βριλησσού. Μπορεί να αδικώ κάποια που ξέχασα..
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Συμφωνω και με τις 2 κριτικες σου fuckable!
Για μενα η Σαμπρινα ειναι υπερεκτιμημενη...πολυς ντορος ανευ ουσιαστικου λογου!
Ναι ωραια φατσα,ωραια μεμε αλλα μεχρι εκει!
Απο σερβις τυπικουρα
Θεωρω την Ευα πολυ καλυτερο vfm σε ολους τους τομεις...εμφανιση,attitude,σερβις
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι όπως τα λες Πιάτσα μου
η Ευα έχει εμφάνιση, ακέραιο attitude, σερβις,
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4