Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580462
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο πολύ προσεγμένο στούντιο, βραδινή βάρδια με 2 κοπέλες, διάλεξα την Έμιλυ. Λεπτή κοπέλα, ευγενική, όμορφο πρόσωπο, καλύτερη από τις φώτο που υπάρχουν στο site. Η υπηρεσία ευγενέστατη. Διάλεξα αυταρχικό πρόγραμμα και μπορώ να πω ότι ήταν η καλύτερη σχετική εμπειρία που είχα. Δεν με ενδιαφέρει κάτι πολύ άγριο (όπως σχετικά προγράμματα σε άλλα στούντιο) και δεν είναι κάτι που το κάνω συχνά, οπότε η χημεία με την κοπέλα είναι εξαιρετικά σημαντική. Η κοπέλα ήξερε τι να κάνει και πως, με χαλάρωσε, ήταν υπομονετική, προσαρμόστηκε εύκολα σε αυτό που ήθελα και γενικά ήταν από τις καλύτερες που έχω πάρει. Επίσης έμεινε αρκετή ώρα στο δωμάτιο και έχω την αίσθηση ότι θα έμενε μέχρι να της πω εγώ να φύγει, ενώ ήδη υπήρχαν άλλοι πελάτες στο σαλόνι. Την προτείνω και λόγω εμφάνισης (αδύνατη με πολύ όμορφο στήθος, καταπληκτικό δέρμα, όμορφο πρόσωπο) και λόγω συμπεριφοράς. Ο χώρος εξαιρετικός, με ντους στο δωμάτιο και πεντακάθαρος. Έφυγα με ένα μεγάλο χαμόγελο και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2011
Η Έμιλυ , η κούκλα λατινοαμερικάνα,η γνωστή από την Βριλησσού.
Άψογη συμπεριφορά και απόδοση.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1