Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 281024
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είμαι αγαπούλης,τί να κάνουμε?Και πιστός.Όχι,όμως,και μέχρι κορο'ι'δίας!Η Αλίσα υπήρξε σταθερή μου εμπειρία με αυτούς τους χώρους για το τελευταίο 5μηνο και για όλο αυτό το διάστημα,της είχα μείνει "πιστός".Σήμερα,αποφάσισα οτί η κοπελίτσα μας τελείωσε.Φυσικά(επειδή δεν έχω ξαναγράψει κριτική για την κοπέλα)θα κάνω μια γενικότερη αναφορά στις εμπειρίες μου με την Αλίσα και όχι τόσο στη σημερινή(βέβαια,θα αναφερθώ στα αίτια της "απεξάρτησης" μου).Κατ'αρχάς,ήταν η πρώτη μου φορά στο 42(συνήθως την έβρισκα στο "Εδέμ",το 57 που έκλεισε,γεγονός που με προβλημάτισε λίγο για το χρόνο που περνούσα εκεί.Όποιος ξέρει κάτι ας πεί παρεπιπτόντως) και πρέπει να ομολογήσω οτί ο χώρος ήταν πεντακάθαρος,με επιμονή στην ποιότητα του δωματίου και όχι τόσο του σαλονιού,όπως είναι τα περισσότερα.Ο δε τσάτσος από τους πιό επικοινωνιακούς ever.Για την Αλίσα τώρα.Άν και πανύψηλος,λατρεύω τα κοντοπούτανα για να τα κουμαντάρω "διαφορτικά" και όταν είχα πρωτοδεί την Αλίσα "σκάλωσα".Σήμερα ήμουν ο τελευταίος της βάρδιας της,και άν και regular της πλέον,με ξεπέταξε μόνο με στοματικό,δήθεν οτί τελείωσα πιό γρήγορα,ενώ είχε περάσει οχτάλεπτο εν τω μεταξύ.Θα μου πείτε,θα μπορούσες να της ζητήσεις να αρχίσετε σέξ,πιστέψτε με όμως πως δεν ήταν διατεθιμένη να κάνει σέξ.Απαράδεκτη.Δυστυχώς,είδα και μιά μπυροκοιλίτσα από την τελευταία φορά που την είχα δεί,ενώ εγκατέλειψε το μακρύ μαλλί για ένα καμμένο από το φριζάρισμα κοντό μαλλί.Για μένα,πάντως,άν και δεν προσφέρει τα πολλά(καμία περιποίηση στα @@,αποφυγή δακτυλοσκόπησης,φιλιών σε λαιμό,αυτιά,στόμα) πέρνει εκπληκτικές στάσεις στη διάρκεια του σέξ,κάνει εκπληκτικό cowgirl και έχει μια αληθοφανή "ερμηνεία" κατά τη διάρκεια του σέξ.Αποφύγετε την όπως ο διάβολος το λιβάνι στη δεύτερη βάρδια.Άν την πετύχετε στο 00:00-06:00 κάντε μια δοκιμή.Εγώ προσωπικά δε θα ξαναπάρω,θέλω όχι μόνο να τιμάνε το 50άρι,αλλά και τη γνωριμία.Λυπάμαι Aλίσα..Όσο για τί έρχεται στη συνέχεια.Μάγκες,είδα τη Σαμπρίνα και μου έπεσαν τα σαγόνια...Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού