Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831773
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλέπω ότι μόλις μου δόθηκε δικαίωμα για ψηλότερες βαθμολογίες και θα το χρησιμοποιήσω, αλλά δεν θέλω οι προηγούμενες κοπέλες να αισθανθούν αδικημένες, γιατί μέχρι τώρα δεν μπορούσα να κάνω κάτι παραπάνω. Στο κάτω-κάτω το κείμενο είναι αυτό που μας εκφράζει.
Πώς άντεξα χωρίς καρδιακό επεισόδιο σ' αυτή τη βάρδια με δύο πιστοποιημένες θεές (Νεφέλη και Ελένη) και μία υπό έρευνα (Κέλλυ); Τέλος πάντων, είχα πάει για την πρώτη μου συνάντηση με την Κέλλυ, αλλά οι άλλες κοπέλες ήταν τόσο εγκάρδιες που δεν με άφησαν να αισθανθώ άβολα που θα τις προσπερνούσα. Τι φταίμε εμείς οι άντρες; Τα παράπονά τους (αν έχουν) στο θεό που δεν μας έπλασε με τρεις πούτσους... Την προηγούμενη μέρα είχα πάρει την Ελένη και η διάθεσή μου για συνέχεια λέει κάτι για το πόσο με είχε φτιάξει, γιατί, βέβαια, την Κέλλυ δεν την ήξερα ακόμα και η περιέργειά μου μπορούσε να περιμένει λίγες μέρες.
Για να μην μακρηγορώ, μπορώ να πω ότι όσα θετικά έχω διαβάσει για την κοπέλα είναι αλήθεια! Θα προσθέσω μόνο όσα πιστεύω πως πρέπει να τονιστούν ιδιαίτερα: 1. είναι πραγματικά μ ε γ ά λ η, πρόσωπο, πόδια, κορμί, χορταίνεις γυναικίλα, 2. δείχνει εντελώς αδιάφορη για το θέμα του χρόνου στο δωμάτιο, δεν μπορεί, κάπου θα το σκέφτεται, αλλά το χειρίζεται πολύ έξυπνα, 3. προσωποποιεί αμέσως την επαφή και σε κάνει να αισθάνεσαι σαν παλιός φίλος, 4. ή δεν μακιγιάρεται καθόλου ή το κάνει τόσο διακριτικά που δεν το προσέχεις (για μένα που λατρεύω τις αμακιγιάριστες γυναίκες ήταν μία ευχάριστη έκπληξη να βλέπω το πρόσωπό της φυσικό, περίπου όπως θα το έβλεπα το πρωί στη λαϊκή. Το στριγκάκι της όμως μάλλον δεν θα ταίριαζε ανάμεσα στις ντομάτες και τα αχλάδια), 5. είναι ακούραστη, 6. είναι μαστόρισα.
Το μόνο μείον για μένα, γιατί, για να έχουν αξία όσα γράφουμε, πρέπει να λένε όλη την αλήθεια, είναι πως θα την προτιμούσα κάπως πιο λεπτή.Βέβαια, αυτά είναι προσωπικά γούστα και μπορεί, για άλλον, οι πιασιματάρες της να είναι το μεγάλο συν... Οπότε, Κέλλυ, μην το ρίξεις στη δίαιτα για χάρη μου! Βυζάκι όμορφο, φυσικό, μουνάκι και κωλαράκι χάρμα στο κοίταγμα, στη γλώσσα και στον πούτσο. Το μουνί της έχει ικανότητα για πολύ έντονες συσπάσεις, όπως αισθάνθηκα καθαρά όταν έβαλα, με δική της προτροπή, δάχτυλο μέσα για να παίξω με το σημείο G. Πιθανόν να το γυμνάζει κιόλας.
Πέρα από λεπτομέρειες, αυτό που εκπέμπει η Κέλλυ είναι ότι χαίρεται που είναι γυναίκα και παίρνει ενέργεια από το γαμήσι. Μακάρι να μπορούσε να κάνει σεμινάρια σε μερικές (τι μερικές, αμέτρητες είναι...) ξενέρωτες που κυκλοφορούν ανάμεσά μας μήπως και καταλάβουν επί τέλους πως η γυναίκα ή πρέπει να είναι πουτάνα επί της ουσίας και της συνουσίας ή δεν είναι γυναίκα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2