Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831768
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη μετά από συνομιλία με την Κέλυ για να δω από κοντά αυτό το πλάσμα.

είχα την φαϊνή ιδέα να δοκιμάσω αυταρχικό (soft) οπότε και πέρασα στον επάνω όροφο και περίμενα την όμορφη Κέλυ.
Σε 10 λεπτά ήρθε και αφού με γνώρισε και μιλήσαμε για κανένα 5 λεπτο, αμέσως μπήκε στον ρόλο της.
Έκανε ντουσάκι και επειδή με είδε λίγο διστακτικό, άρχισε να με ρωτάει τι ήθελα ώστε να μην κάνει κάτι και με χαλάσει.
Αφού της εξήγησα ότι δεν θέλω κάτι extreme αλλά κάτι πολύ soft μιας και ήταν η πρώτη μου φορά και απλά ήμουνα περίεργος βρήκαμε τι θα κάνουμε και τι όχι.
Η Κέλυ μπηκε αμέσως σε διάθεση αφέντρας αλλά εγώ δεν μπορούσα να ακολουθήσω και μάλλον την έφερα σε δύσκολη θέση γιατί δεν είχα τις αντιδράσεις που θα περίμενε.

Έτσι αφού δοκιμάσαμε πολλά για κανένα 20 λεπτο, μου λεει όλο γλύκα: Δεν πάμε στο κανονικό τώρα??? δεν το έχεις μωρό μου. και είχε δίκιο.
εεεε στο κανονικό πήρα μπρος και την περιποιήθηκα όπως έπρεπε και της όφειλα για την προσπάθειά της.
Κάποια στιγμή με παρακάλαγε να σταματήσω αλλά τώρα δεν ήταν αυτή η αφέντρα οπότε έκανα του κεφαλιού μου!!

Μάλιστα μετά από 40 λεπτά όταν τελείωσα άρχισε να ουρλιάζει: Όχι ρε πουστη μου!!! όχι τωρα... πες μου οτι δεν τελείωσες!!!!
πόσο να αντέξω γλυκιά μου της λέω??? με αυτα που μου κάνεις και πολύ άντεξα!!!

Σαν φάση δεν θα το ξανακάνω αλλά την Κέλυ την έβαλα πολύ ψηλά και θα τα ξαναπούμε!!!
η διάθεση εκπληκτική σε κάθε στιγμή ακόμα και όταν δεν ήξερε πως να αντιδράσει από τις αδέξιες απαντήσεις μου και το ζωγραφισμένο χαμόγελο στο πρόσωπό μου αντί για τον τρόμο που έπρεπε να είναι αποτυπωμένος ώς σκλαβάκι της.

πάντως όλα τα λεφτά το face sitting και το υφάκι της όταν επρεπε. επίσης φοβερές και οι εκφράσεις της στην κορύφωσή της.
φιλιά Κέλυ μου θα τα ξαναπούμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
SOUTZ
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2011
'' Έτσι αφού δοκιμάσαμε πολλά για κανένα 20 λεπτο, μου λεει όλο γλύκα: Δεν πάμε στο κανονικό τώρα??? δεν το έχεις μωρό μου. και είχε δίκιο.''


Φαντάζεσαι να γινόταν το αντίθετο;
B
bottom
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1