Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 164966
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρεται!! Οφειλω να γραψω αυτη την κριτικη γιατι μα τον Δια εχς να περασω τοοοοσο μα τοοοοοσο ωραια με πουτανα εδς και χροοοονια!! μετα απο πολλα ξυδια στα μαγαζια της πολης αποφασιζω να παω να ριξω εναν πουτσο! Λεω χαμενα λεφτα παλι,κυριως λογω της σουρας και της νυστας.. Παω καρφωτος για ερημιτη λογω του μερους που ειναι απομονωμενο και δεν σε παιρνει κανα ματι γνωστο.. ειμαι μονος! παρκαρω μπαινω μεσα. βγαινει η τσατσα ευγενεστατη και αρχιζει το τροπαριο---> 30 το απλο 40 (δεν θυμαμαι) 50 λεει γυμνο και γλυψιμο,να συνεχισω λεει? λεω οχι.Λεει η αννα ειναι απιστευτη και πραγματικα δεν θα χασεις.Αννα? φωναζει.Βγαινει η αννα! κορμαρα, κωλαρα τελεια,φατσα προστυχη αλλα οχι πολυ ωραια.ειναι μεσα στα χαμογελα κανει ενα γυρισμα αργο και πλασαρει το πατουρι της.Λεω εδω ειμαστε! λεω στην τσατσα με 50 τι ειπαμε οτι εχουμε. Λεει σεξ και ακαποτο η σεξ και γλθψιμο.λεεω γλυψιματακι θελω.με βαζει στο δωματιο με το τζακουζι! 5καθαρο! ερχεται η αννα.Και μετα τα ειδα ολα..... προκαταρκτικα απιστευτα,χτυπημα πουτσου σε βυζια,ελαχιστο ισπανικο,γλυψιμο μπαλκονιων με ρωγα καγκελο! φιλια απο μερους της παντου(εκτος στοματος) αντιστοιχα δικα μου,χαιδεμα κωλοτρυπιδας,μουνοδαχτυλα!! την πιανω αγκαλια και την σερνω στο κρεββατι απεναντι.βογγητα,γλυψιματα τα παντα ολα!περναει την καποτα αρχιζει πιπα,αρκετη ωρα! φιλοτιμη προσπαθεια (πιστευω οτι στο 50ρικο ειναι 69 και ακαπωτο μαζι αλλα κλαιν δεν με πειραξε) ειμαι καγκελο κυριως απο ολα τα προηγουμενα.οταν λεω καγκελο καγκελο! μπετο!! λεει 69? λεω εφυγες! γελαει. παιδες εκει ειδα τον παραδεισο.αρκετη ωρα με τα μουτρα μου στην μουναρα της και στην κωλαρα της.. γλυφοκωλαδα και γλυφομουνι συνεχες για αρκετη ωρα.βογγητα αυτη! κατω επαιζε με τα σιδερα(χαχα) τον χτυπουσε σε στομα τον επαιρνε με στυλ,πλαγια,αν φας,τα παντα ολα.δεν την σταματησα και δεν ειπε κουβεντα!! Πρωτη φορα αν και μετα απο γερη σουρα καγκελο-σιδερο σαν να τον εχεις ψεκασει με ασβεστη. την σταματω καποια στιγμη,γελαει,μου λεει πως? ΄λεω καλα εισαι καβαλα τωρα.καβαλαει με προσωπο σε μενα! αρχιζει και κοπανιεται! κανονικα κοπανημα λεμε! ριχνω κανα 2-3 σκαμπιλια στα κωλομερια για το ηχητικο εφε! λεω γυρνα! γυρναει για πισωκολλητο.χωρις να πω τιποτα αρχιζς παλι γλυφομουνι και γλυφοκωλαδα.... δςσε βογγητα αυτη! απιστευτη σουφρα ρε μαγκες!! θεικη κωλαρα! και μουναρα ωραια με πεταλακια γοητευτικα!! δεν λεει κουβεντα..ουτε φτανει ουτε σταματα τιποτα!!! εχω φτασει στο αμην την ξαπλωνω και την χωνω με αυτη τελειως μπρουμητα!!! ενταξει!! δεν παιζεται η γκομενα.φωνες,σφιξιμο χεριων στα σεντονια,γυρισμα κεφαλης προς τα μενα... Σηκωνω την μεση της και την αρχιζω σε κανονικο doggy δυνατα! ορε μανουλα μου!!! δωσε δωσε χυνω τελικα και φωναζω, η γκομενα και καλα το ιδιο. δεν βιαστηκε μετα,τα ειπαμε ολα ωραια και καλα! Μαγκες? πρωτη φορα σουρα και να μην πεφτει η ψωλη!! και οταν το γεμισα το σακουλακι(τιγκα!!) ακομα ορθια ηταν και γελουσε αυτη!!!!! και γενικα στην συζητηση παλι δεν επεφτε!! τρελη εμπειρια!!! πολυ αξια η γκομενα!! δεν υπαρχει!! παντα τετοια!! αν δεν ξενερωνετε απο φατσα(εμενα μου εβγαλε κατι το πολυ προστυχο,γαμησι και ξυλο που λεμε) ΟΡΜΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ στα τυφλα!!! φατε οσο δουλευει ακομα!! (και τωρα που εγραφα αυτες τις ολιγες αραδες παλι καγκελο μου εγινε!! αρε ΑΝΝΑ ΠΟΥΤΑΝ(Ν)Α με Π κεφαλαιο!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.412
Πόντοι:
3.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού