Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831768
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη πρωτη φορα σε στουντιο, εχοντας διαβασει πολλους μηνες εδω μεσα τις κριτικες.

Βασικα ηταν ενα τεστ δοκιμασιας για μενα μιας και, οταν και οποτε παω, ειναι για original ποδολαγνεια (μονο γλυψιμο/φιλημα ποδιων, οχι σεξ, οχι bdsm, οχι αυταρχικο και αλλα τετοια...οχι σχετικη επαφη με τη κοπελα, και τελειωμα χωρις προφυλακτικο)

Βαρδεια εκεινη τη μερα ειχαν: Αντζελα - Αναστασια και αλλη μια κοπελα που δεν συγκρατησα το ονομα της.
Εκανα το λαθος και δεν επελεξα την Αντζελα, παρ ολο που ειχα διαβασει επαινους εδω μεσα ... αλλα ειχα τους σχετικους ενδοιασμους μου!

Η κυρια της υποδοχης ευγενεστατη - σε κανει να νοιωσεις ανετα παρ ολο το αγχος/stress που ειχα
("Τι θα πιειτε;" / "Εχετε ξανα ερθει;" / "Απο που μας βρηκατε;") και γενικα προσπαθει να σε κανει να νοιωσεις ανετα και χαλαρα.

Επεσα πανω στην αλλαγή βαρδειας κ ετσι υπηρξε μια σχετικη καθυστερηση.. Λογικο αλλωστε!

Αφου βγαινουν οι τρεις κοπελες και της παρουσιαζει μια αλλη κοπελα (με μαυρα ρουχα, στενο παντελονι, αλογο-ουρά - δεν ξερω ονομα)... τελικα διαλεγω την Αναστασια επειδη μου φανηκε ψηλη.
Εκανα το λαθος και δεν υπολογισα τους 12 ποντους που ειχε παραπανω .. κ ετσι βγηκε 1,70 .. οποτε και το νουμερο ποδιου της ηταν αναμενομενο, δηλαδη 37. Συν οτι ημουν καθισμενος οποτε οταν καθεσαι ολες σου φαινονται πανυψηλες Ντροπή

Η κοπελα με τα μαυρα με οδηγει στο δωματιο (οπως κοιταμε το μπαρ - κατω και τερμα δεξια). Της δινω τα χρηματα (60 ευρω για απλο με ποδολαγνεια)
Εκανα ενα γρηγορο ντους και σφου περιμενα στο δωματιο γυρω στα 10-15 λεπτα ερχεται η Αναστασια.
Μπαινει ... χαιρεται .. καθεται στο κρεββατι και βγαζει τα 12ποντα πεδιλα.
Αφου αρχιζω να ασχολουμαι με τα ποδια της ... τη ρωταω αν εχει βαλει καποια κρεμα.. Και μου λεει "Ναι βαζω, γιατι πρεπει να ειμαι καθαρη και σωστα σε ολα, γιατι μπαινουν στο φορουμ και τα γραφουν ολα!" ... Συνεχιζω να ασχολουμαι ... μετα απο υποδειξεις μου αρχισε να μου παιζει παραλληλα, ετσι οπως καθισμενη με τα ποδια στον αερα ...
Αρχισα να της λεω πως να δειχνει τις πατουσες της σε μενα... να της τεντωνει.. να πιανει τα ποδια της και να μου τα φερνει στο στομα...
Γενικα ηθελε πολυ καθοδηγηση και να της λεω συνεχεια πως και τι να κανει... Πραγμα που ναι μεν ΟΚ .. αλλα οταν επιλεγεις "ποδολαγνεια" πρεπει η αλλη να ξερει τι ειναι (βλεπε κριτικες για ποδολαγνεια με την Αντζελα)
Δεν ηθελα και πολυ .. και μετα απο 5-6 λεπτα ολοκληρωσα στις πατουσες της.
Καθαριστηκαμε τοπικα και αποχαιρετιστηκαμε.

Βγαινοντας απ το δωματιο με ευχαριστησε η κοπελα με τα μαυρα.

Χωρος/Φωτισμος/Διακοσμηση/καθισματα/υποδοχη: Αψογα ολα!

Παρκινγκ δεν ξερω γιατι ειμαι πεζος

ΥΓ: Η επομενη επισκεψη θα ειναι οταν εχει βαρδεια η Αντζελα Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2011
Πρεπει να εχεις κανει λαθος στο ονομα της κοπελας μωρο μου, εγω δεν εχω κανει πχ καμια βαρδια μαζι με την Αναστασια εως τωρα ενω η κοπελα ειναι πολυ ψηλοτερη απο το 1,70 που λες και συγουρα δεν φορα 37. Στις 19/8 που ηρθες ειμουνα με τις Ελενη και Κελλυ οποτε καποια απο αυτες τις 2 δοκιμασες.
Δες αμα ειναι τις φωτος τους εδω http://www.filis104.com/el/koritsia για να δεις ποια ειναι, ετσι ωστε αμα ειναι να σου διορθωσουν το ονομα της κοπελας στην κριτικη
πολλα φιλια
Φ
Φυλης104
27 Αυγούστου, 2011
Επιβεβαιωνω, (οχι οτι χρειαζεται επιβεβαιωση το σχολιο της Αντζελας) μιας εκεινη την ημερα και στην συγκεκριμενη βαρδια ειχα περασει και εγω απο το studio.

Ενημερωτικα η κοπελα με τα μαυρα που αναφερει ο φιλος ηταν η Μαρινα.......
27 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον τα μπερδεψα!
Ξανα ειδα τις κοπελες και πρεπει να ειναι τοτε η Κελλυ
παντως η κοπελα ηταν 1,70 υψος και νουμερο παπουτσιου 37.
Ηταν η πρωτη που βγηκε στη παρουσιαση απ οσο θυμαμαι.
27 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω για τις επισημανσεις σου!
27 Αυγούστου, 2011
Ευχαριστω για τις επισημανσεις!
Εστειλα σχετικο μηνυμα για διορθωση του ονοματος.

Συγγνωμη για το λαθος και την αναστατωση που προκαλεσα!
28 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα μωρε μωρο δεν εγινε και τιποτα, σιγα την αναστατωση....
απλα ενταξυ αμαρτια να μην εμπαινε το ονομα της πραγματικης κοπελας
φιλια
Φ
Φυλης104
28 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μωρο μου παλι εχεις κανει καποιο λαθος.....

το νουμερο του ποδιου μου ειναι 40...

και δεν χρειαζομαι καθοδηγισει στο προγραμμα της ποδολατρειας...

ειναι το αγαπημενο μου προγραμμα.....
K
KELARA
28 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλά και εσύ...δε θυμάσαι με ποια κοπέλα πήγες...??lolol ποια ήταν ρε παιδιά τελικά..?? με έχει φάει η περιέργεια...
28 Αυγούστου, 2011
Αναζητώντας την Σταχτοπούτα...

http://imagerous.com/images2/16817399945758825902.png
29 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να σου πω...
παντως αυτο που σιγουρα ξερω 1000% ειναι οτι ηταν 1,70 υψος και φορουσε 37 νουμερο παπουτσι
τουλαχιστον ετσι μου ειπε στην αρχη
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2