Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831768
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δανείζομαι για την κριτική μου, τον τίτλο του παλιού τραγουδιού από τα Ξύλινα Σπαθία, για να σας προϊδεάσω για τα τεκταινόμενα της σημερινής μου εμπειρίας με την Κέλλυ.

Είσοδος στο δωμάτιο Νο 4, για το οποίο τόσα και τόσα έχουν ειπωθεί, όποτε οποιαδήποτε επανάληψη από πλευράς μου θα κουράσει.
Αφού έκανα το ντουσάκι μου, μετά από λίγο ακουστήκαν ο ήχος από τα τακούνια στην σκάλα.

Η πόρτα άνοιξε και από την μικρότερη εσωτερική πόρτα φάνηκε ένα χέρι, που κρατούσε ένα παγωτό ξυλάκι….
Πριν προλάβω να καταλάβω τι γινόταν, εμφανίζεται και η Κέλλυ χαμογελαστή, δαγκώνοντας προκλητικά το παγωτό.
«Σου αρέσουν τα παγωτά? Θέλεις να το φάμε παρέα ?» μου είπε ναζιάρικα.

Και το φάγαμε, ή μάλλον το λιώσαμε. Φιλιά με παγωτό στο στόμα σε όλα τα μήκη και τα πλάτη σου σώματος μου. Μου άλειψε το παγωτό στον «μικρό Cheyenne» και τα @@κια και μετά το εξαφάνισε με την γλώσσα της.
Είχε μείνει ακόμα όμως αρκετό παγωτό και έπρεπε να «φαγωθεί». Έτσι δική μου σειρά να το αλείψω στην αρχή στον λαιμό της, να το γλείψω για να επακολουθήσει το ίδιο σκηνικό με το στήθος και τις θηλές της.
Το παγωτό σιγά σιγά έλειωνε και έτσι όσο είχε μείνει, το πέρασα στην κοιλιά και στο «γατάκι» της, για να το «εξαφανίσω» περνώντας την γλώσσα μου από τα ανάλογα σημεία, με την Κέλλυ να αναστενάζει με πολύ πάθος και να σφίγγει δυνατά το κεφάλι μου με τα πόδια της.

Συνέχεια προκαταρκτικών, χωρίς παγωτό πλέον, με εκατερωθεν φιλιά, γλειψίματα χάδια. Στοματικό για μια ακομα φορά άψογο, 69 σε διάφορες στάσεις, μέχρι την ώρα του sex, στο όποιο πικάντικοι διάλογοι και αστειάκια, είχαν την τιμητική τους.
Την τιμητική όμως είχε και η συμμέτοχη της Κέλλυ η οποια ήταν κορυφαία.
Για να μην τα πολυλογώ , πάρα πολλές στάσεις στο sex (cow girl, reverse cow girl, στάση του λωτού, ιεραποστολικό,) με διακοπές για στοματικό και από τις δυο πλευρές, με το τέλος να μας βρίσκει στα τέσσερα.

Παρότι είχαμε καταναλώσει αρκετή ώρα, κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για πολλά θέματα κάποια μεταξύ των όποιων αρκετα σοβαρά και προσωπικά, στα πλαίσια φυσικά του επιτρεπτού.

Είναι μόλις η τρίτη φορά που συνατάω την Κέλλυ, αλλά η χημεία μας είναι εξαιρετική. Προσωπικά νοιώθω σαν να την γνωρίζω καιρό, μιας και είναι τόσο φιλική και οικεία μαζί μου. Έχει το στυλ της γυναίκας που μου αρέσει και μένω απόλυτα ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της. Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για τον Σεπτέμβριο, μιας και θα φύγει για διακοπές.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κέλλυ, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
583
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2011
Eεεεεεεεεεεεεεεεεπ τι γινετε εδω ! πουστια !
το παγωτο ηταν δικο μου
ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ :
21 Αυγούστου, 2011
Παλιοινδιανοι ... μου φαγαν το παγωτο μου Λύπη
http://imagerous.com/images2/96701711766628189025.jpg
21 Αυγούστου, 2011
παλιοκαουμποιδες σπαμερς......οι ινδιανοι θα σας παρουν και το παγωτο και το σκαλπ.....
G
gl
22 Αυγούστου, 2011
Κατατοπιστική η κριτική σας caro ministro, αλλά ατελής. Το παγωτό τι γεύση ήταν;
22 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχα με πρόλαβες, αλλά καλύτερα. Όσο πιο πολλοί μαζευτούμε τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες να διαλευκανθεί αυτή η ουσιώδης λεπτομέρεια
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5