Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831642
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μολιs πριν 2 βραδυα , ημουνα με την Κελυ, οπωs εχω περιγραψει στην προηγουμενη κριτικη μου και το ρανταρ μου , ταυτοχρονα βιντεοσκοπουσε την εικονα τηs Μαριναs , καταγραφονταs στον...σκληρο μου , μελλοντικα σχεδια....Στο δευτερο κιολαs βραδυ απο Κελυ και δειχνονταs να μην εχω χορτασει , απο εναν τετοιο κοριτσαρο....ατιμη μπουρδελοαρρωστεια, βαρατε με κι αs κλαιω........ξαναπηρα παλι την στρατα την γνωστη.
Κι εδω χρησιμοποιησα ταξι, αλλα αυτη τη φορα πηγα τσακ-μπαμ...Στην θεση τηs υπηρεσιαs , βρηκα διαφορετικη κυρια , απο την προηγουμενη, αλλα το ιδιο εξυπηρετικη.
Παλι μου προσεφερε νερο, αν και θαπρεπε να παρω ολο το ψυγειακι, αφου αφυδατωνομαι ευκολα σχετικα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Ανεβηκα στην σοφιτα......δεν μπορειs να το πειs οροφο.....εκανα ντουζακι και περιμενα λιγακι, μαλλον γιατι ειχαμε πεσει σε δυσκολη μερα...
Αξιζε τον κοπο τελικα, γιατι ειχα παει προκατηλλειμενα για την Μαρινα
Ακουστηκε να ανεβαινει τα σκαλια ,ανοιξε την πορτα και.........εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου.Τι πλασμα ειναι αυτο παιχτη μου????Εχει καμμια φωλια εκει και βγαινουν τετοια μυθικα πλασματα???ΧαμόγελοΧαμόγελοΞεροκαταπια....αλλα που σαλιο !!!!!
Αλληλοσυστηθηκαμε , ειπαμε καμποσα και αφου διορθωσε το κλιματιστικο στο χαμηλοτερο.....ε ναι ειχα ανεβασει στροφεs εγω!!....Εμμμμ
Μου προτεινε να ξεκινησουμε με μασαζ....Τετοια πλασματα και....περπατημα σ αναμμενα καρβουνα να μου ζητουσαν θα το εκανα
Ψιλοχαλαρωσα με το μασαζ....πολυ χρησιμο αυτο.....και εν συνεχεια ξεκινησα να τρωω το φαι μου μιαμ μιαμΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Δεν περιγραφω το τι μου εκανε....πρωτον γιατι νοιωθω ακομα "μπουκωμενοs" απ το πολυ φαιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο αλλα και γιατι το εργο ειναι χιλιοπαιγμενο στον καθενα μαs , μονο που αλλαζουν οι χαρακτηρεs καθε φορα....
Εκεινο που ισωs θελετε να μαθετε, ειναι οτι και αυτη ειναι εντυπωσιακη γυναικαρα,μουναρα και οτι αλλο σε -αρα σαs ερθει στο μυαλο...Ειναι απο την Τσεχια και μιλαει τα Ελληνικα με μια σεξυ αλλοδαπια φωνη που μαρτυραει το οτι δεν ειναι δικια μαs, αλλα και σε αναβει ο τροποs που τα λεει.......
Ματακια που ειναι τυραννια για τον εγκεφαλο σου, χειλια που σου εχουν εκμηδενισει και την παραμικρη αντισταση και κορμι που σε κανει φανατικο οπαδο του Εωσφορου(Κολαση!!)
Συμπερασματικα δεν χορταινα να βλεπω , να γλυφω, να ρουφω, να τρωω.....
Χαλαλι τα πεντε κιλα σπερμα που πρεπει ναβγαλα αβιαστα,αβασανιστα , ασυνοδευταΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Αν και ημουνα στο δωματιο με τα ντιλντο, τιs χειροπεδεs, τα μαστιγια , τα κερια και την!!!!φυλακη??Χμμμ;, δλδ για προχωρημενα πραματα, τιποτα απ ολα αυτα δεν χρειαστηκα...Οταν η γυναικα ειναι ποιημα απο μονη τηs,με σουπερ καλη διαθεση και εξυπηρετικοτητα, πωs να την βαρεθειs και να τα χρησιμοποιησειs ολα αυτα!!!!
Καλα , περι ορεξεωs βεβαια σπανακοτυροπιτα


ΥΓ...Αν ψεκασω σπιτι μου, υπαρχει περιπτωση να βγει κι εδω μια τετοια φωλια
και να βγαζει τετοια πλασματα??
Φιλακια κοριτσαρε, μεχρι τωρα 2 γκολ...Κελυ+Μαρινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
life97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
89
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού