Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831777
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το Ελενακι ειχε μπει εδω και παρα πολυ καιρο στο στοχαστρο μου και απορω με τον εαυτο μου πως την ειχα αμελησει την γνωριμια μας εδω και τοσο καιρο.
Το περασμενο Σαββατο ομως ηταν γραφτο τελικα να ζησω την απολυτη GFE φαση μαζι της.
Χτυπαω μπαινω μεσα κοσμος στο σαλονι στην αναμονη η τσατσα πανικοβλητη περα δωθε γιαυτο και παιρνει και το 6αρακι αφου αυτη τη φορα ουτε ποτακι δεν κερασε.
Μαζι με την Ελενη τα αλλα 2 τουμπανακια του μαγαζιου μαζι η Μαρινα και η Κελλυ, ψιλοχαμος αλλη εβγαινε στο σαλονι αλλη απο το δωματιο αλλη εμπαινε σε δωματιο.
Για καλη μου τυχη η Ελενη ηταν free εκεινη τη στιγμη οποτε πριν προλαβουν αλλοι πριν απο μενα να την καπαρωσουν εκανα την κινηση μου.
Για να μην μακρυγορω η Ελενη ειναι η απολυτη πουτανα γκομενα
Μου εσκασε ολο γελια και χαρες μεσα , το κορμακι της πεντακαθαρο και σφιχτο και εγινε το ελα να δεις.
Μασαζακι πανω μου με ολο το χερακι της να φευγει και να μου κανει πονηρα πιασηματα ,μετα ανασκελα με το καβλι μου να απολαμβανει ενα μαλακο μασαζ απο τα βυζομπαλα της, πιπα με φτυσιμο και σαλιωμα παντου ενω απο το εντονο γαμησι ειμουνα λαχανιασμενος ακομη και την ωρα που εφευγα ντυμενος πια απο το δωματιο.
Αυτη στη κοσμαρα της γεματη ενεργεια πηγαινε να καταπιαστει με τον επομενο τυχερο μετα απο μενα.
Θα επανελθω καποια στιγμη μαζι της αυτη τη φορα για να της παρω το κωλαρακι της, μονο το δαχτυλο μου ειχε την τιμη τις προαλλες να μπει στην πισω τρυπουλα της και ο πουτσος μου ηδη ζηλευει και κανει παραποναΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού