Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831776
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Μπετυ ειχα διαβασει τοσα και τοσα εδω και καιρο που μου κεντριζαν τον ενδιαφερον για το ατομο της αλλα δεν ειχε κατσει να εχω και μια δικη μου γνωμη.
Την ειχα δει παλιοτερα απο κοντα αλλα μεχρι εκει, δεν ειχα βαλει το δαχτυλο στη μαρμελαδα.
Εμφανησιακα δεν ειναι απο τις γυναικες που με αφηνουν με το στομα ανοιχτο, αν και το σχιστο της ματι της δινει ποντους. Μιλφακι με καλο σχετικα σωμα και μαυρα μακρια μαλλια, στηθος μικρο.
Βεβαια την αδυναμια της εμφανισης την αντισταθμιζει με τις πολυ υψηλου επιπεδου υπηρεσιες της και τωρα καταλαβα τον ντορο γυρω απο το ονομα της.
Ισως ηταν και η πιο φουριοζικη επιθεση που δεχτηκα απο πουτανα οντας ξαπλωμενος στο κρεβατι με την τσουτσου εξω, κατευθειαν επανω μου με τη γλωσσα της να κανει διαδρομες επανω μου και τα χερια της να τριβουν τον εξοπλισμο μου, μεσα σε αυτη τη ζαλη αντεπιτεθηκα με στοχο τα βυζακια της γλυφωντας τα ελαφρα και εναλαξ.
Σε λιγο η μανταμ ειχε το μοριο μου στο στομα της και το δαχτυλο μου στο μουνακι της.
Το ρουφηγμα της αριστο ενω τιποτα εκει γυρω στην περιοχη δεν εμεινε παραπονεμενο.
Μου στηθηκε απο μονη της ιεραποστολικα και οσο τη γαμουσα μου ζηταγε ολο και πιο δυνατα.
Το φινις δοθηκε πισωκολλητα με ενα δυνατο πηδημα γεματο προστυχια.
Απο τις πολυ καλες περιπτωσεις και μεγαλη μαλακια μου που τοσο καιρο δεν την ειχα παρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού