Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831777
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Κέλλυ την είχα πετύχει παλιότερα στις τσάρκες μου, και μου είχε κάνει θετική εντύπωση. Δεν έτυχε όμως να την τιμήσω, μιας και είχε πάρει μεταγραφή για άλλο ίδρυμα, και στην συνέχεια χάθηκαν τα ίχνη της και από εκεί.
Διαπιστώνοντας την επιστροφή της και μιας σήμερα τα ωράρια μας ταίριαζαν, πήρα την απόφαση για την στενότερη γνωριμία.

Είναι μια ψηλή γυναίκα, με μαύρα μακριά σπαστά μαλλιά, φυσικό στήθος, όχι ιδιαιτέρα μεγάλο, αλλά σε καμία περίπτωση μικρό, και άπαιχτη περιφέρεια.
Γλυκό πρόσωπο, kinky μάτια, αρκετα ευδιάθετη.

Το δωμάτιο Νο 3 του ορόφου, το όποιο μου υπόδειξε η χαμογελαστή υπηρεσία ήταν πραγματικά εξαιρετικό.
Μεγάλο, διακοσμημένο με πολύ γούστο, ντουζιέρα σε ξεχωριστό χώρο από το υπόλοιπο δωμάτιο, νιπτήρα, μωρομάντηλλα, αντισηπτικό, σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες. Προσοχή μέχρι την τελευταια λεπτομέρεια. Εντύπωση μου έκανε, πως στο ντους είχε 3 διαφορετικά αφροντους με ξεχωριστά αρώματα, για να επιλέξει ο καθένας αυτό που του αρέσει..

Μόλις είχα τελειώσει το ντουσάκι μου, ακουστήκαν τα τακούνια της Κέλλυ που ανέβαιναν την σκάλα.
Μπήκε γελαστή και πολύ φιλική, παρόλο που ήμουν εντελώς άγνωστος σε αυτή.
Με ρώτησε το όνομα μου, λίγες κουβέντες και ο πάγος έσπασε.
Ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά

«Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται» λέει η παροιμία και πραγματικά είναι απόλυτα σωστή. Αρκετα «επιθετική» άρχισε να με γλείφει στον λαιμό, τα αυτιά μου, να πιπιλίζει τις θηλές μου. Καραμέλωμα στα @@κια με πολύ καλή τεχνική. Συνέχισε να με φιλάει σε όλο το σώμα, έβαλε το προφυλακτικό και το στοματικό που ακολούθησε ήταν άκρως αισθησιακό. Βαθύ, με φτυσίματα, πέρασμα της γλώσσας στον κορμό, με νέο καραμέλωμα στα @@κια.
Δική μου σειρά για ανάλογες περιπτύξεις. Δεκτική στα χάδια και στα φιλιά μου, έδειξε να τα απολαμβάνει, ειδικά το πιπίλισμα στο πίσω μέρος των αυτιών.
Δεν έφερε καμία αντίρρηση όσο την φιλούσα στον λαιμό, το στήθος, την κοιλιά, τους μηρούς με ανταπόκριση από πλευράς της με ανάλογη περιποίηση, βογγητά και ερεθιστικούς αναστεναγμούς
Τρεις στάσεις ήταν αρκετές στο sex, ξεκινώντας με ιεραποστολικό, ακολουθόντας cow girl, και συνέχεια και τέλος στα τέσσερα, όπου η θέα είναι μοναδική.
Σε όλη την διάρκεια εκατέρωθεν αγκαλιές, φιλιά, χάδια, αναστεναγμοί.

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετή ώρα σε πολύ φιλικό κλίμα, μέχρι την στιγμή της αποχώρησης της.

Στην σημερινή μου επίσκεψη «πήρα» αυτό που ακριβώς ζητάω:
Μια ευγενέστατη υπηρεσία, με οδήγησε σε ένα εξαιρετικό δωμάτιο, όπου μια όμορφη κοπέλα (για τα γούστα μου τουλάχιστον) που προσέφερε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.
Ας μην με παρεξηγήσουν τα άλλα κορίτσια του studio, αλλά η σημερινή μου συνεδρία ήταν μακράν η καλύτερη που είχα ποτέ στο εν λόγω studio. Ήταν μια ιδανική επίσκεψη.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κέλλυ, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
583
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού