Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831777
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αποφάσισα να συνεχίσω να πηγαίνω στα σίγουρα . Έτσι επέλεξα την Μπεττυ,με την οποία έχω το κεφάλι μου ήσυχο και ξέρω ότι θα περάσω σούπερ. Κατά τις 21.00 το βράδυ λοιπόν επισκέφτηκα το συγκεκριμένο στούντιο και μόλις η ευγένεστατη υπηρεσία μου επιβεβαίωσε ότι δουλεύει η Μπεττυ ,έδωσα το πενήνταρι και μπήκα στο δωμάτιο . Προτού μπω με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιω και αφού έγνεψα καταφατικά μου έφερε ένα χυμό . Το δωμάτιο είναι το κατώτερο από τα υπόλοιπα ,γιάτι δεν διαθέτει ντους όμως ήταν πεντακάθαρο και εξοπλισμένο με άρωμα και ζελέ μαλλιών . Μετά από λίγο σκάει μύτη η Μπεττυ. Για όσους δεν την ξέρουν ,πρόκειται για γυναίκα με καθαρά ασιατικά χαρακτηριστικά (άνετα την περνάς για κινέζα) με αρκετά καλό σώμα ,με πιασιματάκια και φυσικό στήθος . Όμως εκείνο που σε εντυπωσιάζει σε αυτή την κοπέλα είναι η συμμετοχή της. Μαζί της η σεξουαλική πράξη είναι άρτια και προσφέρει ηδονή υψηλού επιπέδου. Η πίπα της είναι από τις κορυφαίες του χώρου ,το μασάζ της είτε με τα χέρια είτε με τα πόδια μοναδικό και η γλώσσα της σου δημιουργεί μια γλυκιά ανατριχίλα σε όλο το σώμα . Επίσης είναι και η ίδια δεκτική σε φιλιά και χάδια και σπάνια λέει όχι . Μέσα σε αυτά τα πλαίσια λοιπόν κινήθηκε η συνεδρία μας και μάλιστα είχε μια ιδιαίτερη ένταση σαν να ήταν η τελευταία μας φορά "ατέλειωτο ταξίδι πήγαινε έλα στου πόθου τα γαλάζια τα νερά" που λέει και το άσμα. Αυτή λοιπόν ήταν η εμπειρία μου με την Μπεττυ που σαφώς ΣΗΜΑΊΝΕΙ ότι και η δική σας ΘΑ ΕΊΝΑΙ ανάλογη (συγγνώμη cheyenne για την παράφραση της ατάκας σου).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού