Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831668
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλεξάνδρα ήταν μια απο τις νέες του studio που μου είχε τραβήξει την προσοχή ιδιαίτερα μετα τις νεες φωτογραφίες. Αποφάσισα λοιπόν να πάω μα άφησα και ένα παράθυρο ανοικτό να δώ και τις άλλες...
Βρήκα Parking αμμέσως πράγμα οχι τόσο εύκολο για την περιοχή.
Η ευγενική κα Μαρία με καλισώρισε και μου προσέφερε νερό. Μου είπε οτι ήταν τρείς κοπέλες η Μαρίνα η Αλεξάνδρα και η Ρούμπι. Οι δύο πρώτες κάνουν και πρωκτικό. Εκεί ξαφνιάστηκα γιατί για την Αλεξάνδρα δεν το ήξερα μιας και η αλλαγή ήταν πολύ πρόσφατη.
Η επιλογή ήταν άμμεση καθώς το παιδί αυτό έιναι πολύ χαμογελαστο και επικοινωνιακό.
Ανέβηκα λοιπόν στο γνωστο πεντακάθαρο 3 για φουλ πρόγραμμα.
Μετά απο λίγο ήρθε το πλάσμα. Η Αλεξάνδρα είναι μια πληθωρική και χυμώδης κοπέλα με ωραίες αναλογίες και πολύ πρόσχαρη.
Μόλις μπηκε μου λεει: "Εχεις διαλέξει και πρωκτικό?"
"Ναι λέω"
"Μωρό μου θα είσαι ο πρώτος που θα το κάνω εδώ μέσα επαγγελματικά.."
"Ουάου, μη ανησυχείς θα σε προσέξω" της είπα.
Επειδή είδα οτι είχε λίγο άγχος, ανέλαβα να της κάνω μασαζ και να τη χαλαρώσω.
Μετά άρχισε το παιχνίδι όπου αφέθηκε (η καλύτερή μου). Σε κάποιο σημείο είχε καβλώσει πολύ και μου ζήτησε να την βοηθήσω να τελειώσει με το δονητή, όπερ και εγένετο.
Εμεινε εκεί για λίγο λαχανιασμένη ενώ εγω τη χάιδευα.
Μόλις συνήλθε έβαλα προφυλακτικό και ξεκίνησε η αντίστροφη περιποίηση σε όλο το μήκος και πλάτος με ιδιαίτερη προσοχή της γύρω περιοχής.
Εκεί κάπου τη σταμάτησα για να ...προλάβω και τη συνέχεια.
Πρωκτικό ανάσκελα με την Αλεξάνδρα να το απολαμβάνει και να της χαιδεύω την κλειτορίδα και το στήθος. Η απόλυτη ηδονή. Χάρμα ειδέσθαι.
Αυτό βέβαια δεν μπορούσε να κρατήσει πολύ και εκεί κάπου τέλειωσα με τη Αλεξάνδρα να βγάζει το τέλειο βογγητό.

Με αγκάλιασε και με χαίδευε για λίγο για να ολοκληρωθεί τέλεια μια άψογη συνάντηση.

Η συγκεκριμένη κοπέλα έχει ανεβάσει πολύ τη συμμετοχή της και σε συνάρτηση με τα σωματικά της προσόντα, νομίζω οτι είναι πολύ πολύ πολύ καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.938
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού