Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831780
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα Πεμπτης κ βγηκαμε με τον φιλο μου τον ΝΤΡΟΥ την καθιερομενη μας βολτα στα γνωστα σοκακια πλεον της φυλης!!τακτικος πελατης στον μοναδικο αυτο ΣΤΟΥΝΤΙΟ κ πιο συγκεκριμενα πελατης της ΜΠΕΤΥΣ..χτυπαω το κουδουνι κ περιμενω να μου ανοιξουν.μου ανοιγουν κ αρχιζω κ τρελενομαι,το μυαλο μου εχει αρχισει κ σκεφτεται αυτην την θεα η οποια ονομαζετε ΜΠΕΤΥ..καθομαι στο σαλονι κ με καλοσοριζει μια ευγενεστατη κυρια κ μου λεει εχο 3 κοπελες σημερα κλπ..καθως βγαινουν οι υπεροχες κοπελες.πρωτη βγηκε η ΜΠΕΤΥ επειτα η ΝΕΦΕΛΥ κ στο τελος η ΑΛΙΚΗ..Η κυρία άρχισε να μου εξηγεί και να μου παραθέτει διάφορα προγράμματα τα οποία θα μπορούσα να επιλέξω.Δίαλεξα το απλό πρόγραμμα στα 50 € πλήρωσα και πήγα στο δωμάτιο 3.αναμονη κανα 5 λεπτο κ ακουσα τα τακουνια της ΜΠΕΤΥΣ στις ξυλινες σκαλες το μυαλο μου εχει αρχισει κ θολωνει τελειως..μπαινει κ αμεσως εκατσε διπλα μου..μου εσκασε πολυ δυναμικα μεσα και αφου πρωτα με καβλωσε με τις αγκαλιες και τα φιλια της μου τον πηρε ολο πιπα, οσο με ρουφαγε εγω χαζευα την κορμαρα της στο καθρεφτη και της εβαζα δαχτυλακι πισω.ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΙΠΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΜΕΣΑ..ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΑ 4 ΟΠΟΥ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ,ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΙΚΟ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΤΑ 4 ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΡΘΙΟΣ..ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΙΠΑ Κ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΠΟΤΑ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΙΠΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ!!ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..ΕΚΑΤΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΙΛΗΣΑΜΕ..ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΕΦΥΓΕ..ΕΚΑΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ,ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ Κ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.....ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟΟΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ(ΔΕΝ ΛΕΓΟΝΤΕ ΑΥΤΑ)............................ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ..ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΝΑΡΑ,ΘΕΑ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΓΕΤΕ ΜΠΕΤΥΥ Κ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΕΣ ΑΛΙΚΙ Κ ΝΕΦΕΛΗ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού