Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831780
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σε ολους τους φαν του αυταρχικου προγραμματος.Επισκεφτηκα το εν λογο στουντιο απογευματακι γνωριζοντας οτι δουλευει η Αλικη.Η Αλικη ειναι μια πανεμορφη κοπελα αδυνατη με ωραιο φυσιολογικο στηθος και γλυκυτατη.Χτυπαω το κουδουνι μου ανοιγουνε και περναω μεσα στο στουντιο οπου με καλοσωριζει η παντα ευγενεστατη υπηρεσια.Της λεω λοιπον τι θελω και οτι την ξερω την Αλικη καθως την εχω συναντησει και αλλες φορες για το συγκεκριμενο προγραμμα.Ετσι περναω πανω στο δωματιο 4 το οποιο ειναι οτι καλυτερο εχω συναντησει σε στουντιο και ισως το μοναδικο για αυταρχικο προγραμμα.Μετα απο λιγο ερχετε μεσα η Αλικη και αφου με καλοσωριζει και τα λεμε λιγο παιρνει το αυστηρο το υφος και μου λεει σημερα θα ειμαι ο λοχαγος σου και εσυ μια πουτανα φανταρινα.Ετσι λοιπον βαση την στρατιωτικη στολη της και μου αρχιζει τα καψονια.Πεσε και παρε καμψεις για αρχη,μετα καθαριοτητα δωματιου φτυσιματα στα μουτρα και ταπεινωση τρελη.Μετα μου λεει ηρθε η ωρα σου να γαμηθεις μπροστα σε ολους τους φανταρους και ετσι εγινε,βαζει το στραπον της και αρχιζει να με πηδαει με μανια σε ολες τις στασεις.Στο τελος μου λεει ηρθε η ωρα να τα παρεις ολα στο στομα πουτανα και ετσι με βαζει ανασκελα και με σηκωνει και τελειωσα πανω μου,ηταν αλλη μια ωραια συναντηση με την Αλικη που την προτεινω ανεπιφυλακτα σε οσους αρεσει το αυταρχικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού