Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831782
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββάτο βράδυ και βγήκα με δύο φίλους για βολτίτσα.... Μετά τα ουισκάκια στο μικρολίμανο και στο Baby Gold αποφασίσαμε να επισκεφτούμε το συγκεκριμένο Studio για να ξελαμπικάρουμε. Εγώ είχα τρομερό πονοκέφαλοι και στομαχόπονο αλλά μόλις είδα την Μαρίνα από κοντά (την εχω δει και σε φωτό) αμέσως μπήκα στο δωμάτιο παίρνοντας το απλό πρόγραμμα. Μετά από αρκετών λεπτών αναμονή, καθώς η Μαρίνα και η Αλίκη που δούλευαν εκείνη την στιγμή έδερναν κάποιον στον επάνω όροφο (ακουγονταν τα χτυπήματα μέσα στο δωμάτιο)έρχεται η ΜΑΡΙΝΑ. Αφού μου ζήτησε συγνώμη για την αναμονή της είπα πως λόγω του πονοκέφαλου και του στομαχόπουνου θα ήθελα να πάρει αυτή τη πρωτοβουλία. Χωρίς πολλά πολλά άρπαξε τον πούτσο μου και άρχισε να τον χαϊδεύει και να τον βαράει επάνω στις βυζάρες της. Στη συνέχεια και μετά τη τοποθέτηση της καπότας άρχισε έναν πεοθηλασμό όνειρο. Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου. Κάπου εκεί μου πέρασαν όλα. Σηκώνομαι επάνω και την βάζω στα τέσσερα για να αρχίσει το ανελέητο σφυροκόπημα από πίσω....... Μετά από λίγο έχυσα και μαλιστα μέσα στο στοματάκι της, φυσικά με το προφυλακτικό. Πολύ καλή εμπειρία η Μαρίνα. Φιλάκι για καληνύχτα........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού