Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επειτα απο τοση διαφημιση για την σαμπρινα απο αλλους συναδελφους ειπα να την γνωρισω και εγω. Μετα απο αποτυχημενη προσπαθεια την Μ.Πεμπτη επειδη ειχε πολυ κοσμο (μεχρι και εξω περιμεναν κανοντας τσιγαρο) !! Χμμμ; σημερα τελικα την πετυχα με 1 μονον συναγωνιστη στο στουντιο. Η κυρια της υποδοχης επαγγελματικα ευγενεστατη προσφεροντας νερακι και λικερ για να κανει πιο γλυκια την αναμονη (ετσι ειπε), και η σαμπρινα στο σαλοναρισμα που εκανε λαμπερη και εντυπωσιακη. Ψηλη, ξανθια με μεγαλο φυσικο στηθος , ατελειωτα ποδια και ευγενικη..εκεινο ομως που μου προξενησε εντυπωση ηταν οτι αυτο το ασπρο ανοικτο πουκαμισο που φορουσε, ναι μεν αφηνε να φαινονται οι βυζαρες της, αλλα το κρατουσε επιμονα και σφιχτα με το ενα της χερι στο υψος της κοιλιας, και με το αλλο κρατουσε ενα λαμε τσαντακι !!, το οποιο οπως απεδειχθη αργοτερα εχει μεσα ενα μπουκαλακι οινοπνευμα, για να σου καθαρισει τα χερια πριν την χουφτωσεις. Οταν ηρθε στο δωματιο και εβγαλλε το πουκαμισο, τοτε καταλαβα γιατι το κρατουσε ετσι. Το σωμα της απο το κεφαλι μεχρι το στηθος, και απο τους αστραγαλους μεχρι την μεση της ειναι αψογο. εκεινο που χαλαει την γενικη εικονα ειναι η περιοχη της μεσης και της κοιλιας οπου η κατανομη ειναι κατω του μεσου ορου. λιγακι ατσουμπαλο θα ελεγα.. τελος παντων αυτα ειναι και γουστα...στο δια ταυτα , ειναι σχετικα καθαρη και το δειχνει σε ολη την διαρκεια της πραξης,και παρόλο που ημουν νεος πελατης και της το ειπα για να με προσεξει (θεωρητικα) , εδειξε σημαδια βιασυνης και ξεπετας..και μετα απο 2,5 στασεις (λεω 2,5 γιατι πισοκολητο μπρουμητα ισα-ισα με αφρησε να το βαλω , επειδη φοβοταν μη σπασει το λαστιχο) μου ειπε "sorry i am tired"..οκ κουκλα μου..γεια σου και δεν τα ξαναλεμε ποτε. σιγουρα απορω με καποιους που βαζουν 10 σε ολα, απλα ειναι θεμα προτεραιοτητων..ισως τελικα τι ειναι καλυτερα ? εμφανισιμη κοπελα και απλα καλες υπηρεσιες η λιγοτερο εμφανισιμη και υπηρεσιες αριστες ? εγω μαλλον επιλεγω το 2ο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.615
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού