Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, δεύτερη φορά στο στούντιο..Πρώτη φορά με την Σάρα..Η αλήθεια είναι ότι από καιρό την έβλεπα την Σάρα στο ιντερνετ και μου εξήπτε την φαντασία ιδιαίτερα κυρίως λόγω των πλουσίων ελέων της..Με το που μπήκε στο δωμάτιο μου ζήτησε συγγνώμη που περίμενα..Εγώ ήδη είχα ανάψει από την τσόντα που έπαιζε στην τν..Με το που γδύθηκε άρχισε ένα απίστευτα αισθησιακό μασάζ με τις υπερμεγέθεις βυζάρες της πράγμα που με έκανε να φοβάμαι μην την πατήσω σαν πρωτάρης κι έχω καμιά πρώορη..Με τα πολλά κι αφού έγινε πέτρα άρχισε με απίστευτο τρόπο να με πεοθηλάζει και με τρόπο μάλιστα που να έχω άμεση οπτική επαφή του πέους μου και του προσώπου της.Αφού κατάλαβε κι η ίδια ότι είχα φτάσει στο αμήν με ρώτησε τί στάση προτιμώ. Έκατσε από πάνω μου κανένα τετράλεπτο και μετά πήγα εγώ από πάνω. Ήταν απίστευτη καθ όλη την διάρκεια. Σε κάποια φάση της ζητάω να το κάνουμε πλάγια και τότε ήταν που άρχισα να φοβάμαι ότι πλησιάζω στην κορύφωση, πράγμα που δεν ήθελα να συμβεί ακόμη αφενός λόγω του ότι μου άρεσε πάρα πολύ κι αφετέρου επειδή είχα πληρώσει 50 ευρώ.Κάποια στιγμή κι ενώ έβλεπα ότι δεν θα κράταγε πολύ καιρό ακόμα η ''σχέση μας'' της ζητάω να στηθεί στα τέσσερα, την στάση για την οποία είμαι γενημμένος να κάνω σεξ και εκεί 5-6 διεισδύσεις ήταν αρκετές για να σημάνουν το τέλος της θυελλώδους σχέσης μας. Ειλικρινά, στεναχωρήθηκα που τελείωσα τόσο γρήγορα (βαριά 10 λεπτά) για τους λόγους που προείπα. Μου έκανε πράγματι μεγάλη εντύπωση που δεν κρατήθηκα, καθότι λόγω συγκυριών αυτό το διάστημα, κάνω σεξ κατά μέσο όρο με κάποιες καβάτζες που έχω βρει, περίπου 3 - 4 φορές την εβδομάδα και κρατάω τουλάχιστον 25 λεπτά χαλαρά. Αυτό σημαίνει ότι με άναψε πάρα πολύ.Το σίγουρο είναι ότι θα την ξαναεπισκεφτώ κάποια στιγμή όταν θα έχω την οικονομική δυνατότητα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού