Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τί να γράψεις γι'αυτή τη γυναικάρα απ'την Τσεχία;Εγώ το μόνο που μπορώ να πω είναι, ότι απολαμβάνω κάθε φορά που κάνω έρωτα μαζί της.Κάθε φορά είναι και διαφορετική και ποτέ δε μου μένει η εντύπωση, ότι επισκεύτηκα κάποιο στούντιο.Αλλά, ότι έκανα έρωτα με την κοπελιά μου.Η Σαμπρίνα είναι ΑΣΤΕΡΙ και μ'ανεβάζει στα ουράνια.Και πάνω απ'όλα είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ, δίνοντας μεγάλη σημασία στη δική της καθαριότητα, όσο φυσικά και στου πελάτη.
Ευτυχώς, όταν πήγα το στούντιο ήταν άδειο.Ίσως, η βροχή που είχε προηγηθεί, να έπεξε το ρόλο της.Ήμουν μόνος μου, οπότε πέρασα κατευθείαν στο μεγάλο δωμάτιο.Ήρθε γρήγορα, χαιρετηθήκαμε, τα είπαμε για λίγο και βουρ στο μπάνιο, όπου ο ένας έπλενε τον άλλο.Δε μπορούσα να πάρω τα χέρια μου, απ΄τη σωματάρα της κι αυτή απολάμβανε την όλη διαδικασία.Τη σκούπησα, ξαπλώσαμε αγκαλιά στην κρεβατάρα κι άρχισε η μάχη.Εκπληκτική, φανταστική, τέλεια σε ό,τι κάναμε.Σε όλες τις στάσεις.Ελεύθερο στοματικό, 69 ανάποδο-πλάγιο, ιεραποστολικό, από πάνω παίζοντας με τις βυζάρες της, στα τέσσερα έχοντας μπροστά μου τη θέα της κωλάρας της.Ότι και να γράψω είναι λίγο σε σχέση με τα συναισθήματα που ένοιωσα στην αγκαλιά της.Δεν ήθελα, να τελειώσει.Παρακαλούσα, να γινόταν να σταματήσει ο χρόνος και να την έχω στην αγκαλιά μου.
Αφού τελείωσα, ξάπλωσε στην αγκαλιά μου και τα είπαμε χαλαρά γι'αρκετή ώρα ( ελλείψη άλλου πελάτη ), ενώ τα χέρια μου δε σταμάτησαν να διατρέχουν την απαλή επιδερμίδα της.Μ'ευχαρίστησε με δυο φιλιά στα μάγουλα, επειδή την "ανέβασα" με την παρουσία μου, κάναμε πάλι ντουζάκι παρέα, ντυθήκαμε κι ο καθένας πήρε το δρόμο του, δίνοντας ραντεβού σε σύντομο χρονικό διάστημα.Σ'ευχαριστώ πολύ Σαμπρινάρα μου.Νά'σαι πάντα καλά.Πολλά φιλιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού