Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βρωμα και Δυσωδια...Ακομα εχω τη Μυρωδια τηs Κλαναs τηs στη μυτη μου.Αs τα παρουμε τα πραγματα απο την αρχη.Σκαω μυτη στο εν λογω στουντιο ελπιζονταs να βρω την Νικολ αλλα κατι ειχα ακουσει για μια καινουργια κοπελα και ειπα οποια να ναι θα την Θοπευσω..Ερχεται η Ρωσιδα οπωs μου την συστησε η τσατσα,ψηλη μελαχρινη τσιγκανοεφερνε αλλα με μεγαλεs βυζαρεs [και εγω γνωστοs βυζολαγνοs θολωσα μολιs τιs ειδα] και ωραιο σωμα σφιχτο ηλικιαs κοντα στα 35-40[μετα θυμηθηκα οτι την ειχα γαμησει στο σαπφουs 7 πριν κανα διμηνο οπου δεν Βρωμοκοπουσε τοτε αλλα ητανε μη και μη και δεν μαρεσε καθολου μεσα].Μπαινει μεσα και μολιs παω να τηs γλειψω τιs βυζαρεs αρχισε το γνωστο παραμυθακι..Μη Ποναω και σιγα σιγα μωρο μου και τετοιεs παπαρολογιεs του κερατα.Σταματαει αποτομα και παει να μου βαλει το προφυλακτικο ενω το ''Τεραs'' κοιμοτανε.Μενω αφωνοs..Το βαζει το γαμημενο το λαστιχο και μου παιρνει μια Αεροπιπα Ξεπεταs των 40 δευτερολεπτων και μου μουγκριζε και καλα οτι τηs αρεσε...ΠΑΠΑΡΙΕΣ!!Την γυρναω για πισοκολλητο και μο ερχεται μια ΜΠΟΧΑ αλλο πραγμα ρε μαγκεs.Τετοια Σκατιλα που εβγαζε η Ξεχειλωμενη Κολοτρυπιδα τηs δε λεγεται..Πηγα να τηs βαλω κολοδαχτυλο μπασ και κλεισω τον ''Πυρηνικο τηs Αντιδραστηρα'' και καλα χαλαστηκε κιολαs η Βρωμα με ονοματεπωνυμο.Την γυρναω αρον αρον ιεραποστολικα μπαs και ξεμυρισει η μυτη μου απο την Βρωμα,και κακην κακωs εχυσα με τα 1000 ζορια...ΜΑΚΡΙΑ παιδια απο Βρωμιαρεs γκομενεs.....Υ.Γ Προs Τσατσα''Παρτη κανα Σαπουνι και πεs τηs να το Χρησιμοποει Συνεχεια''....ΑΗΔΙΑΣΑ.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελίζα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού