Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831793
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο δυο επισκεψεις στην μπετυ, ηταν σχεδον αδυνατο να μην ακολουθησει και τριτη (ΣΕ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΑΡΧΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ)...
ειχα ηδη φτασει στο 104, η πορτα ανοιξε και με λιγα λογια εξηγησα στην υπηρεσια πως ειχα ξανακανει προγραμα με την μπετυ και ηρθα αποκλειστικα για αυτην. πριν προλαβω να τελειωσω τον διαλογο βγηκε η μπετυ με καλωσορισε και μιλησαμε για λιγο, με ρωτησε τι ηθελα να κανουμε και της εδωσα το ελευθερο να διαλεξει κατι με υποταγη και πολυ εξευτελισμο. το ματι της γυαλισε απο ευχαριστηση, χαμογελασε και μου ειπε ''νομιζω πως χρειαζομαι μια πουτανα, να ειναι δικια μου, πηγαινε στο 4ο δωματιο και ερχομαι''
μετα απο λιγο βρεθηκαμε οι δυο μας στο δωματιο, και ειδα την μπετυ να διαλεγει απο την βιτρινα ενα διαφανο κοκκινο μπειμπι ντολ, και ενα ασορτι στριγκακι. μου τα φορεσε και μετα εφερε μια ξανθια περουκα. μολις με μεταμορφωσε οπως ηθελε, με εστησε μπροστα στον καθρεφτη και θαυμαζε την καινουργια της πουτανα. μου εξηγησε πως θελει να δουλεψω για παρτη της και πως θα ειναι ο νταβατζης μου. την κοιταξα λιγο απορημενος και μου αστραψε ενα χαστουκι λεγοντας ΄΄γιατι με κοιτας ετσι, εχεις κανα προβλημα? θα κανεις αυτο που σου λεω αλλιως θα σε λιωσω στο ξυλο''. με πεταξε με δυναμη στο κρεβατι και με καβαλησε με τα μπουτια στον λαιμο ''μαλλον δεν καταλαβες που εμπλεξες'' μου ειπε, και με εφτυσε αρκετες φορες στο προσωπο ''απο εδω και περα μου ανηκεις, θα γαμιεσαι και θα μου φερνεις τα λεφτα''. με εβαλε να περπαταω στο δωματιο και μου εδινε οδηγιες πως να κουναω τον κωλο μου για να καβλωνω τους πελατες, οταν κατι δεν εκανα καλα με εβαζε να σκυψω μου σηκωνε το μπειμπι ντολ και ακολουθουσε μαστιγωμα.
μολις ειδε πως ακολουθουσα της οδηγιες της μου ειπε γεματη ευχαριστηση ''ωρα να δουμε τι εμαθες''. σηκωσε το τηλεφωνο και την ακουσα να λεει ''βιβιαν βγες στο σαλονι σου φερνω καινουργια πουτανα'' ηταν κατι πρωτογνωρω για μενα, ειχα κανει αρκετες φορες αυταρχικο προγραμα, αλλα παντα οτι εκανα εμεναν μεσα στο δωματιο... με ειδε που σαστισα, αλλα δεν μασησε ''τι με κοιτας μωρη ξευτιλισμενη, ωρα να βγαλεις τα λεφτα σου'' μου εφτιαξε τα ρουχα, μου ισιωσε τα μαλλια, μου εριξε ενα φτυσιμο στο προσωπο και μου λεει ''ακολουθα με, και να εισαι καλη''
με κραταγε απο το χερι καθως κατεβαιναμε τα σκαλια και αρχισε να με διαφημιζει ''ηρθε η καινουργια μας πουτανα, πως σας φαινεται? ειναι καλη?''. ειχα αρχισει να ντρεπομαι για αυτο που γινοτανε, αλλα ειχα ζητησει εξευτελισμο απο την μπετυ, και αυτη μου τον εδινε στον μεγιστο βαθμο που μπορουσα να φανταστω. ημουν πολυ αναμενος αλλα και πολυ ντροπιασμενος, ενα πολυ αναμικτο συναισθημα που δεν το ειχα ξανανιωσει ποτε μου.
φτανοντας στο σαλονι ειδα την βιβιαν (μια εξισου ομορφη κοπελα με την μπετυ) ξαπλωμενη στον καναπε να με επεξεργαζεται με το βλεμα της. ''γιατι καθεσαι ακουνητη? ντρεπεσαι?''. οντως η ντροπη ηταν μεγαλη, οπως και η καβλα για αυτο που ζουσα. ''για κανε μια στροφη να σε δω.. σκυψε και δειξε μου τον κωλο σου'' ακολουθησαν διαφορα σχολια για το περπατημα μου, και για τον τροπο που κουνιεμαι. πλεον ειχε κατσει και η μπετυ διπλα της και ειχε φορεσει ενα στραπον. η βιβιαν εδινε συγχαρητηρια στην μπετυ και της ελεγε ''πολυ ωραια πουτανα εχεις, που μπορω να βρω και εγω μια τετοια'', για να της δωσει απαντηση η μπετυ ''μολις βγαλει λεφτα για εμενα θα στην δωσω μετα''. τοτε η βιβιαν με ρωτησε ''τι προγραματα κανεις καβλα μου?'' εγω απο την ντροπη απεφευγα να την κοιταζω πολυ στα ματια, αλλα η μπετυ συνεχισε να μου δινει με μαεστρια τον εξευτιλισμο που ειχα ζητησει. γυρναει και λεει στην βιβιαν ''περιμενε και θα μαθεις τι κανει η πουτανα μου'' τοτε φωναζει την υπηρεσια και βιωνω τον απολυτο εξευτελισμο. την ακουω να λεει '' ειναι καινουργια η κοπελα, κανει καλα τσιμπουκια, ολες τις στασεις και γαμιεται απο τον κωλο, μονο με 5ευρω''. η μπετυ για να αποδειξει ποσο καλη πουτανα ειμαι με εβαλε και της επερνα πιπα στο στραπον που φοραγε και οι αλλες δυο ειχαν ερθει σε αποσταση αναπνοης και εκαναν τα σχολια τους.
τοτε η μπετυ δηλωσε καβλωμενη και ειπε στην υπηρεσια ''παω να γαμησω την πουτανα μου τωρα, αν ειναι καλη οπως θελω, θα πληρωσει η βιβιαν 5ευρω και θα την γαμησει και αυτη'' πριν με ανεβασει στο δωματιο ηθελε να μου δωσει μια τελευταια δοση δημοσιου εξευτελισμου. με εβαλε να χορεψω σαν στριπτιζου μπροστα και στις 3, ενω αυτες βαραγανε παλαμακια...
φτανοντας στο δωματιο με εδεσε στον σταυρο να μου ριξει ενα καλο μαστιγωμα, ετσι μου ειπε για να θυμαμαι τι θα ακολουθει οταν δεν κανω καλα την δουλεια μου. αφου μου εριξε 20 δυνατες με το μαστιγιο (τις θυμαμαι καλα γιατι με εβαλε να μετραω...) δεν χορτασε και εβγαλε μια βιτσα απο την βιτρινα και μου ειπε ''θα φας και μερικες με αυτη για να σιγουρευτω πως θα με ακους παντα''. οι τελευταιες με ετσουξαν και τραβηχτηκα κανα δυο φορες. αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να θυμωσει. με εβαλε στο κλουβι, με εδεσε με χειροπεδες, μου φορεσε μια μασκα στα ματια, για να μην μπορω να βλεπω τι γινεται, και εφυγε απο το δωματιο λεγοντας ''θα σε αφησω εδω ολο το βραδυ, μηπως και βαλεις μυαλο'' η αληθεια ειναι πως εφυγε για αρκετη ωρα (ηταν και περασμενη η ωρα, γυρω στις 4 το πρωι, και δεν υπηρχε θεμα με το δωματιο). ολη αυτη την ωρα σκεφτομουνα ποσο υπεροχα ειχα περασει, μου ειχε δωσει ολα αυτα που φαντασιωνομουνα,και ισως και παραπανω. με εκανε να ζησω μια φαντασιωση που δεν την ζεις συνεχεια (και δεν εχω σκοπο να το κανω τροπο ζωης) αλλοι θα με πουν διεστραμενο, ανωμαλο και αλλα πραγματα, αλλα ηταν κατι που ηθελα να το ζησω και δεν ηθελα να το εχω σαν απορια, πως ειναι? τι αισθανεσαι? και αλλα πολλα...
τις σκεψεις αυτες ομως τις διεκοψαν τα τακουνια της μπετυς που ανεβαινε ξανα τις σκαλες. ηρθε με ελυσε απο το κλουβι με πηγε στο κρεβατι και με γαμησε σαν πουτανα. μετα απο λιγο μου ζητησε να την ακολουθησω στο ντουζ για να νιωσω την βροχη της. της ζητησα να με αφησει να την γλυψω και δεν το αρνηθηκε. αυτο που ακολουθησε δεν το περιμενα με τιποτα. εγινε μια απιστευτη αλλαγη σκηνικου και ειδα μια μπετυ (που εγω δεν την ειχα ζησει μιας και εχω κανει μονο αυταρχικο μαζι της) απο αυστηρη αυταρχικη, να γινεται αισθησιακη και ερωτικη, και να συμπεριφερεται με απιστευτη καβλα. το σκληρο αυταρχικο και εξευτελιστικο προγραμα ειχε μετατραπει σε ενα αισθησιακο γαμησι. στο γλυκο της προσωπο, εβλεπα πλεον την κοπελα μου...
καπου εκει τελειωσαν ολα. καναμε μαζι ντουζακι μιλησαμε λιγο και χαιρετηθηκαμε. αυτο που εχω να πω ειναι, πως η κοπελα ειναι πανεμορφη, μπορει να σου δωσει οτι ποθεις, μπορει να διαβασει το μυαλο σου, και να σου χαρισει απιστευτες στιγμες ηδονης... η βαθμολογια μου κανονικα θα ηταν πανω απο 9, αλλα δεν με αφηνει να βαλω παραπανω, αν και οι αριθμοι λιγη σημασια εχουν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
216
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού