Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήλθε η ώρα να γράψω για το 3ο μεγάλο όνομα της Αθήνας κατά τη γνώμη μου. Τη Σαμπρίνα. Ισάξια και αυτή με τις άλλες δύο που έχω κατονομάσει σε άλλες κριτικές και τις θεωρώ στανταρ. Τσέχα, γλυκειά, χαρούμενη και γελαστή, τρυφερή. Ξανθιά, γαλανομάτα, 1,70μ, με πλούσιο φυσικό στήθος, ωραίες καμπύλες, νόστιμο πρόσωπο, εγώ το λέω όμορφο, 25άρα (αν και εγώ δεν καταφέρνω να προβλέψω ηλικίες). Πολύ προσεκτική όσον αφορά την καθαριότητα (ντουζ, διαλύματα, κτλ.). Όλες τις φορές οι συναντήσεις είναι εξαιρετικά ατμοσφαιρικές, φεύγεις γεμάτος, με πολλή καλή ψυχολογία. Έχει μια όμορφη τρέλα το κορίτσι. Πολύ επικοινωνιακή. Εάν ξέρεις να φερθείς, σού το ανταποδίδει στο πολλαπλάσιο. Ευχαριστέσαι 69, ελεύθερο, ισπανικό, ιεραποστολικό, από πάνω και να τη βλέπεις, από πάνω με γυρισμένη την πλάτη της, πλάγια, στα 4, λωτό, κτλ. Θέαμα μοναδικό. Επίσης και η αίσθηση παρα πολύ καλή. Καλή συμμετοχή εμένα με ανεβάζει, γενικά αληθινή. Φυσικά δεν ξεχνούμε ότι η κοπέλα κάνει μιά δουλειά. Όμως υπάρχει πολύ καλή ισορροπία gfe-pse. Σωστό ή λάθος, εμένα μού δίνει την εντύπωση μιας πολύ καλής χημείας. Με τη Σαμπρίνα πήγε πάντα εξαιρετικά. Αρκετά έγραψα προς το παρόν, υποθέτω θα ξαναγράψω άλλη στιγμή. Σαμπρίνα σ’ευχαριστώ για κάθε φορά και νάσαι πάντα καλά!

Η υποδοχή πάντοτε ευγενέστατη και εξυπηρετική. Αξίζουν συγχαρητήρια στους δημιουργούς για το χώρο που παρα πολύ καλός (έχω ξαναγράψει). Υστερεί μόνο όσον αφορά το μικρό σαλόνι. Τα δωμάτια είναι καλά εξοπλισμένα, το ένα είναι κάπως μικρό, αλλά αυτό δεν έχει για μένα και τόση σημασία. Βάζω 9 στη σχέση απόδοσης/τιμής όχι γιατί δεν το απολαμβάνω, αλλά επειδή υπάρχουν αφραγκιές και από την πλευρά μου θα ήθελα φθηνότερα προγράμματα. Δεν ξέρω το κοστολόγιο των στουντιο μπορεί από πλευράς τους οι τιμές να είναι λογικές. Βάζω 9 στην πρόσβαση διότι χρειάζεται αμάξι και μού πέφτει μακριά, με το πάρκιγκ όλα ΟΚ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.203
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού