Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831798
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Ελένη την είχα πάρει πριν από αρκετούς μήνες σε μια επίσκεψή μου στο βουνό. Δεν μπορώ να πω ότι είχα ενθουσιαστεί, ούτε βέβαια ότι είχα απογοητετεί. Αυτό που μου είχε μείνει από την τότε συνεύρεσή μας ήταν το πανέμορφο κορμί της και τα μεσανατολίτικα χαρακτηριστικά της. Η μετακόμισή της σε ένα από τα κορυφαία στούντιο σε συνδυασμό με τις πολύ καλές κριτικές με έκαναν να κατηφορίσω στο άντρο της Αντζελας για να ξανασυναντήσω τη γλυκιά Αιγύπτια. Προς στιγμή σκέφτηκα να κάνω duo με Ελένη και Νεφέλη, όμως τελικά επέλεξα να μην ενδώσω στον πειρασμό και να πάρω μόνο την Ελένη. Τα 60 ευρώ (για στάση 69) βγήκαν από το πορτοφόλι και μετά από αναμονή 15 λεπτών στο μικρό δωμάτιο δεξιά έρχεται η δεσποινίδα για τα περαιτέρω... Αφού (ξανα)συστηθήκαμε της είπα ότι είχαμε ξαναβρεθεί στη Βριλησσού και απ' ό,τι κατάλαβα δεν θέλει να πολυμιλάει για το πέρασμά της από εκεί. Ξεκινήσαμε με φιλιά εκ μέρους της σε όλο μου το σώμα, με αποτέλεσμα να γίνω τούρμπο ιδιαίτερα γρήγορα, κάτι που έσπευσε να εκμεταλλευτεί φορώντας μου προφυλακτικό και ξεκινώντας μια κάπως βιαστική πίπα, χωρίς καθόλου καραμέλωμα @@. Μετά από λίγη ώρα με προ(σ)κάλεσε να ανταποδώσω την περιποίηση. Φυσικά και δεν μπορούσα να αρνηθώ και ξεκίνησα με φιλιά και γλύψιμο στο κορμί της, κάτι που έδειχνε να απολαμβάνει αν κρίνω από τους αναστεναγμούς και από το πόσο είχαν σκληρύνει οι ρώγες της. Οταν όμως έφτασα στο επίμαχο σημείο, μου μπήκαν ιδέες ότι πιθανότατα να είχε έρθει σε μένα κατευθείαν από τον προηγούμενο συναγωνιστή, χωρίς να πλυθεί. Αποσύρθηκα διακριτικά από την περιοχή και ασχολήθηκα αρκετή ώρα με το στήθος της. Ξεκινήσαμε το σεξ με εμένα από πάνω και μετά στο πλάι. Η συμμετοχή της καλή, με προστυχόλογα χωρίς... υπερβολές. Το τελείωμα ήρθε με το υγρό μου πυρ να ξεχύνεται στο στήθος της. Σκουπίστηκε με μωρομάντηλο, ντύθηκε και έφυγε δίνοντάς μου ένα πεταχτό φιλί. Αφού ξεπλύθηκα στον νιπτήρα, ντύθηκα και φεύγοντας την είδα να ανεβαίνει τα σκαλιά για τον επόμενο. Θα ορκιζόμουν ότι όσο ετοιμαζόμουνα δεν άκουσα κανέναν να μπαίνει στο ντους (είναι ακριβώς απέναντι από το μικρό δωμάτιο), κάτι που σε συνδυασμό με την εντύπωση που μου έδωσε στο δωμάτιο, με κάνει να σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν θα την ξανατιμήσω, παρά το ότι είναι ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει. Μακάρι να είναι απλώς η ιδέα μου αλλά δεν νομίζω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού