Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν οι κριτικές είναι υποκειμενικό πράγμα, αλλά εγώ δεν παραβιάζω ποτέ τον κανόνα της ειλικρίνειας. Διάβασα διφορούμενες γνώμες για τη Σκάρλετ. Εγώ πάντως έχω θετικές εντυπώσεις όταν την συνάντησα (2) – φουλ πρόγραμμα. Πρέπει να ήταν τον πρώτο καιρό που είχε έλθει. Είναι ψηλή 1,75+, καλή κορμοστασιά, ωραίες αναλογίες, ΔΕΝ διεπίστωσα κυτταρίτιδες κτλ. Μελαχρινή με ίσια μαλιά όπως στις φωτό. Χωρίς να είναι άσχημη, το πρόσωπο της δεν ταιριάζει απόλυτα με τα γούστα μου. Στήθος φυσικό, όμορφο, θάλεγα μεγαλύτερο του μετρίου. Περνάς πολύ καλά μαζί της, το θερμόμετρο ανεβαίνει ψηλά, ειδικά εάν μιλάς Αγγλικά. Ευγενέστατη. Είναι δεκτική σε όλες τις λογικές απαιτήσεις και σέβεται τον πελάτη. Έδειχνε να συμμετέχει χωρίς ακρότητες/υπερβολές και εξέφρασε και κάποια ευχαρίστηση. Πλήρη χαϊδέματα και περιποίηση εκατέρωθεν, στοματικό, 69, ισπανικό, από πάνω, ιεραποστολικό, πρωκτικό όλα πολύ καλά. Καμιά βιασύνη, καμιά ξεπετά, όλα χαλαρά. Είναι πεντακάθαρη και σωστή στη δουλειά και τη συμπεριφορά. Συμπέρασμα: όλα μιά χαρά!

Γενικότερα, με την ευκαιρία ήθελα να προσθέσω τα παρακάτω καθώς είναι αυτά στα οποία έχω καταλήξει: Σημασία έχουν οι προτιμήσεις μας, και το τι ζητούμε να μας δώσουν οι κοπέλες. Πιθανόν να υπάρχει και καποια (αμοιβαία) χημεία, αν και νομίζω στην συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων έτσι νομίζουμε μόνο εμείς –εκείνες είναι επαγγελματίες. Απλώς να ζητούμε οι κοπέλες να είναι καλές/σωστές στη δουλειά τους, να μας σέβονται και μάλιστα πολύ περισσότερο τώρα που υπάρχει και κρίση. Ετσι εάν θέλω πολύ δυνατές συγκινήσεις (χωρίς να εννοώ αυταρχικό ή show ή ποδολαγνεία κτλ. που εμένα δεν με ενδιαφέρουν καν) θα πάω σε 3-4-5 κοπέλες, δεν υπάρχουν πολλά ονόματα, όσα κι αν γράφονται στο ιντερνετ. Εάν θέλω γλυκιά κοπέλα gfe θα πάω σε άλλα τόσα ονόματα που είμαστε μεταξύ μας εξοικειωμένοι. Το ίδιο και όμορφα, σέξυ, milf νταρντανο-φρεγάτες. Εάν θέλω pse είναι άλλες 5 που αξίζουν. Ειδικά εάν λάβει κανείς υπόψη του και τα προσωπικά του γούστα νομίζω θα διαπιστώσει ότι τόσες είναι οι κοπέλες. Προσωπικά προτιμώ τα όμορφα/καλά milf με ένα ιδιαίτερο μίγμα gfe και pse, αλλά περί ορέξεως .... Και μιά και γράφουμε για διάθεση και συμμετοχή: Το 10% από τις κοπέλες και εάν πάει κανείς συστηματικά το ευχαριστιούνται σε αρκετές από τις συνευρέσεις με την καθεμιά (κοπέλα). Μιλάω για πραγματική ευχαρίστηση που φθάνει στο να μην χρειάζεται λιπαντικό (εάν με εννοείτε). Σπασμούς θα δει κανείς πολύ αραιά (ίσως στο 1% συνολικά των συνευρέσεων).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Scarlet
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.203
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού