Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831798
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα καιρο να παω σε studio, εχω βολευτει κιολας και με μια ρουμανα που ερχετε σπιτι μου και με φτιαχνει οποτε δεν εβρισκα το λογο να τρεχω απο εδω και απο εκει.
Ο λογος ηρθε ομως και ειναι οτι το μαγαζι στη φυλης απο την τελευταια μου επισκεψη αρχισε να εχει πολλα κοριτσια μαζι με αποτελεσμα να ψηθω για μια καλη παρτουζα.
Αλικη-Ελενη 2 σενια γκομενακια που για τα δικα μου γουστα μου κεντρισαν το ενδιαφερον.
Εφτασα κατα το μεσημερακι και αφου τις ειδα και απο κοντα και με καβλωσαν ακομα πιο πολυ και επιτοπου εσκασα το ζεστο χρημα και πηγα να πιασω θεση στο κρεβατι.
Τα μωρα μπηκαν μεσα και αφου με καβαλησανε και με πλακωσαν στα χαδια αρχισαν να μπαινουν στο ψητο αρχιζοντας με διπλη εναλαξ πιπα.
Ετσι οπως ειμουν ανασκελα στη μεση του κρεβατιου τις ειχα τη μια αριστερα μου και την αλλη δεξια μου και το ενα μου χερι επιανε το κωλο της μιας και το αλλο τον κωλο της αλλης.
Αριστερο χερι κωλο Αλικης, δεξι χερι κωλο Ελενης ενω η πιπα τους συμπληρωνε το σκηνικο της απολυτης ακολασιας.
Βασικα την ειχα καταβρει ετσι και τις αφησα να με τσιμπουκωνουν οσο παει οποτε οταν σταματησαν ειμουν σχεδον ετοιμος να χυσω.
Προλαβα λιγο να γαμησω την Ελενη και εχυσα σχετικα στα μπαμ αλλα ενταξυ οπως και ναχει παντα τα καλα σκηνικα (δε ξερω πως συνωμωτει το γαμημενο το συμπαν?Θυμός) κρατανε λιγοΛύπη
Το τσιμπουκωμα τους παντως θα μου μηνει για αρκετο καιρο αξεχαστο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού