Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831798
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονύκτια επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα"... αλλά αδυνατώ να θυμηθώ ακριβή ημερομήνια (έβαλα ενδεικτική)...

Οι δρόμοι ήταν άδειοι θυμάμαι Εμμμμ... καλά τέτοια ώρα που ήταν, δεν περίμενα να συναντήσω και κανέναν... Βρίσκω μια θεσούλα στη συμβολή των οδών Φυλής και Δεριγνύ και βαδίζω προς το κατασκότεινο σοκάκι που βρίσκεται το "ίδρυμα"!

Ολιγόλεπτη αναμονή έξω από την θύρα μέχρι να με "σκανάρουν" και να αποφασίσουν αν θα μου επιτραπεί η είσοδος...
Ακούγεται ο χαρακτηριστικός ήχος και μπαίνω στο σαλονάκι όπου με υποδέχεται η υπηρεσία... Γνωστή η υπηρεσία... τυπικά ευγενική και λίγο με υφάκι, ίσως γιατί ήμουν πιωμένος... Εμμμμ Γλώσσα

Δύο κοπελίτσες υπήρχαν... η Νεφέλη και η Κέλλυ... Την Νεφέλη την προσπέρασα απευθείας μιας και δεν έκανε το πρόγραμμα που με ενδιέφερε... Η Κέλυ προσέφερε "πρωκτικό" οπότε ενέδωσα και τα λεφτουδάκια μου έκαναν φτερά!!!
Αναμονή στο δωμάτιο... μικρό δωμάτιο αλλά συμμαζεμένο, με ντουσιέρα και νιπτήρα... πετσετούλα και παντοφλάκια...!

Ανοίγει η πόρτα και κάνει την είσοδό της η Κέλλυ!Μελαχρινή, με πιασίματα... κοιλίτσα και κωλάρα!!! Τεςπα... Στην κατάσταση που ήμουν όλα μου φαίνονταν ταμαμ!!!
Από την κουβεντούλα που είχαμε... για να σπάσει ο πάγος κατάλαβα ότι την ήξερα από παλαιότερα... από σύντομη θητεία σε άλλα "ιδρύματα"... βέβαια η εμφάνισή της έχει βελτιωθεί κατά πολύ τώρα και δεν μπόρεσα να την αναγνωρίσω από το σαλόνι!Κουλ

Τα προκαταρκτικά της καλά... φιλάκια και χαδάκια σε όλο το λάγνο και αθώο κορμάκι μου... ενασχόληση με τον pitsiriko1 μου και πέρασμα γλώσσας στα @@...
Στα παρακάτω... το στοματικό της διεγερτικό και ερεθιστικό... με deep throat και μπόλικο σάλιο! Γλώσσα
Από στάσεις... λίγο ιεραποστολικό... και λίγο πισωκολλητό... όπου εκεί έγινε και η εναλλαγή οπής...
Καλή αίσθηση της οπίσθιας εισόδου... αλλά αδυνατούσα να τελειώσω (αναμενόμενο ήταν) και οι χυμοί της ανακούφισης γέμισαν το καποτίδιο έπειτα χειροτακτικής εργασίας με την βοήθεια της κοπέλας!

Αν και υπομονετική η Κέλλυ Μεγάλο χαμόγελο θα χαρακτήριζα μάλλον μέτρια την "επίσκεψή" μου σε αυτήν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού