Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη του μήνα - όχι ότι μπήκε με τις καλύτερες των προϋποθέσεων- και είπα να πάω στο γνωστό μέρος. Έχοντας ενδοιασμούς για το τι εστί ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, τελικά επέλεξα και δεν έχασα. ΠΟΛΥ εντυπωσιακή στην εμφάνιση, ειδικά πάνω στους κωθωρνους-παπούτσια έχει το στοιχείο που θα την επιλέξεις. Πήρα απλό προγραμμα. Προκαταρκτικα μηδαμινά, η αλήθεια είναι αυτή. Όμως έκανα τόση προσπάθεια να με χαλαρώσει που το εκτίμησα παρά ΠΟΛΥ, αφού πριν της είχα πει ότι ήμουν ΠΟΛΥ στρεσσαρισμενος. ΠΟΛΥ καλή στην περιποίηση του lalakiss χωρίς όμως ενασχόληση με τη γύρω περιοχή. Μια στάση όλη κι όλη με το θεϊκό, τουλάχιστον για εμένα, στήθος της. Ούτε λεχθεί είναι ούτε γνωρίζω από τριαρια και τέσσερις. Είναι τόσο μεγάλο όσο χρειάζεται και πάνω από όλα φυσικοτατο! Κάτι που στις μέρες μας έχει εκλείψει. Μετά το πέρας δε, έκατσε μαζί μου και μου άνοιξε συζήτηση την οποία χάρηκα παρα ΠΟΛΥ. Ούτε βιασυνες ούτε μελέτες. Βέβαια μην γέμισμα, συνέβαλε και το πρωινό της ώρας. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ κέρδισε ένα θαυμαστή και να ξέρεις ότι και από μακριά που έρχομαι χαλάλι σου. Ελπίζω να σε δω ΠΟΛΥ σύντομα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού