Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831801
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλλο ενα Σαββατο ξεκουρασης αλλα και βαρεμαρας, ξυπνημα, καφες, τουαλετα, ιντερνετ, καφετερια, sporday,σπιτι,φαγητο και τηλεοραση προσπαθωντας να δεις κατι αξιολογο στα αθλια προγραμματα των ελληνικων καναλιων.
Το κωλοβαρεμα παει συννεφο και ο ληθαργος ειναι ενα βημα πριν απο την πορτα μου.
Την ωρα της απολυτης χαλαρωσης και ηρεμιας ομως ερχονται απο εκει που δεν τις περιμενεις και οι πιο δυνατες στυσεις.
Απο αυτες τις στυσεις που ή θα τον παιξεις ή θα πας να τον βαλεις καπου, αλλος δρομος δεν υπαρχει, δεν σου πεφτει ουτε μεχρι αυριο.
Πηρα λοιπον την αποφαση πραγματι να παω να τον χωσω καπου και μεσα σε 5 λεπτα ειχα ντυθει και μεσα σε αλλα 15 ειμουν στην φυλης.
Η τσατσουλα λοιπον αφου με βαζει στον καναπε αρχιζει και μου παρουσιαζει μια μια οχι 1 ουτε 2 αλλα 3 κοπελες,
τις κελλυ και ελενη τις ηξερα ειναι καλες οκ αλλα στο ματι μου γυαλισε η τριτη της παρεας η νεφελη.
Μικροκαμωμενη με ομορφο προσωπακι μικρα βυζακια και γεματουλη βραζιλιανικο κωλο.
Το κοριτσακι το παει φαινεται καλα το γραμμα αφου αμεσως αφησε τις τυπικοτητες και μπηκε στην ουσια αρχιζοντας διαφορα χαδια και γλυψιματα επανω μου.
Γενικα δεν μασαω απο τετοια πεσιματα ,ειμουνα και ηδη θολωμενος απο τις προηγουμενες απογευματινες μου καβλες οποτε ανταπεδωσα και με το παραπάνω κανοντας και εγω το μπασιμο μου πανω στο λυγερο κορμακι της.
Δεν εδειξε καθολου να αιφνιδιάζεται απο το ξαφνικο πεσιμο μου και προχωρησε ενα βημα παραπερα φορωντας μου μπαλονακι και ξεκινωντας το ρουφηγμα του mr Big.
Ξαπλωμενος πια και απολαμβανοντας τη στιγμη στο επακρο εκεινη την ωρα δεν μου ελειπε πραγματικα τιποτα στον κοσμο.
Για οσους βεβαια εχουν δοκιμασει τις υπολοιπες κοπέλες απο εκει συγουρα η νεφελη δεν κανει την εντονη πιπα της μαρινας ή της μπετυς, η πιπα της ειναι πιο αισθησιακη και light αλλα εκεινη τη στιγμη εκανε μια χαρα τη δουλεια της.
Δοκιμασαμε για τη συνεχεια δυο στασεις μεχρι το μοιραιο οπου το κοριτσοπουλο ανταποκριθηκε πολυ καλα παιρνοντας καλη βαθμολογια.
Πολυ προχαρα μετα με καληνυχτησε και με ευχαριστησε ενω καθως εφευγα χαιρετισμο μου εριξε και η τσατσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
desperado21
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.832
Πόντοι:
1.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού