Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831801
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το studio στη φυλής δεν ειναι δύσκολο καποιος να το βρεί, μονο που σήμερα ειχε λαικη και γινοταν ο κακος χαμός.
Με τα πολλα έφτασα στην πόρτα και μπήκα μεσα.
Περίμενα για λίγο και με διαφορά μερικών λεπτών είδα και τις δυο κοπέλες.
Διάλεξα την Ελένη καθοτι πιο καμπυλάτη και με πιο μεγάλο στήθος αν και η αλλη ηταν και αυτη πολυ κάβλα με κατι μαυρα εσωρουχα που φορούσε.
Εισηλθα στο δωμάτιο και περίμενα.
Η πρωτη εντύπωση πολύ θετική, ωραίο περιβάλλον καθαρό με ντουζιέρα, νυπτήρα κτλ
Η μικρή δεν άργησε οπότε άρχισα να ασχολούμαι με πιο σοβαρά θέματα απο το να κοιτάω τους τοίχους και την τσόντα.
Αφου είπαμε τα τυπικά με την Ελένη το κλίμα αρχιζε να γίνετε πιο θερμό με αμοιβαία χαδάκια αν και τα δικά μου δεν ηταν τοσο χαδια όσο κανονικό χούφτωμα-πέσιμο στα βυζιά της και στον ωραίο κώλο της.
Μόλις σηκώθηκε και ο με όλη τη βαβούρα η μικρή όμορφα και ωραία τον πήρε όλο στο στόμα της για την πρώτη γνωριμία.
Ο μικρός ενθουσιάστηκε και αμέσως άρχισε να σκληραίνει σε σημείο που ήταν έτοιμος να σκάσει.
(Τσιμπουκώνει ωραία η άτιμη)
Δεν άργησε να με καβαλήσει και να έρθει για το 69 που ειχα πληρώσει πριν και τωρα πια είχα όλη τη θέα απο τα ωραία μουνόχειλα της μπροστά μου.
Ύστερα μπήκαμε στο κύριο μενού που η συμμετοχή της έπιασε ταβάνι με αδιάκοπο κούνημα, όρεξη για νέες στασεις , ερωτόλογα και προστυχόλογα και μπόλικους αναστεναγμούς.
Εγώ πήδηξα με το πάσο μου σε πολύ low ρυθμούς και τράβηξα όσο πιο πολύ μπορούσα μέχρι που δεν πήγενε αλλο.
Πρόβλημα δεν είχα κανένα ίσα ίσα που βρήκα και αρκετή ανταπόκριση και απο τη μεριά της οπότε θα ανανεώσω μάλλον το ραντεβού μου μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού