Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831802
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα την πρωτη πολυ πετυχημενη επισκεψη στν μπετυ, το μονο που ηθελα ηταν ακομα μια επισκεψη. ο χωρος γνωστος στους περισοτερους, πεντακαθαρος, προσεγμενος και βιτσιοζικος (3ο & ειδικα 4ο δωματιο)
χωρις πολλα λογια βρεθηκα στο 4ο δωματιο να περιμενω την μπετυ, μετα απο λιγα λεπτα αναμονης μπαινει στο δωματιο η καβλιαρα μπετυ. κουβεντιασαμε λιγο σε χαλαρους ρυθμους και φτασαμε στην ωρα που επρεπε να της πω τι φετιχ γουσταρω. εκει της εξηγησα πως δεν εχω τιποτα στο μυαλο μου και την αφησα να διαλεξει αυτη τι θελει. ανοιξε την ντουλαπα που υπαρχει στο δωματιο και κοιταγε μια μια τις στολες λεγοντας ''νοσοκομα οχι... μπατσινα καναμε την αλλη φορα... αυτη δεν κανει...'' και τοτε ξεκρεμαει την στολη της υπηρετριας. ''νομιζω πως χρειαζομαι μια υπηρετρια, να καθαρισει λιγο εδω και να μου κανει μερικες δουλειες'' μου φορεσε την στολη και μου εδωσε ενα φτερο και οδηγιες για να καθαρισω τον χωρο. εφυγε για δυο λεπτα και μου τονισε πως οταν γυρισει θελει να με δει να καθαριζω...
γνωριζοντας ποσο νευριαζει οταν δεν κανεις αυτο που ζηταει (η κοπελα ειναι απιστευτη σε τετοιους ρολους, κατα την διαρκεια του προγραμματος, με εκανε να πιστεψω πως οντως ειμαι η υπηρετρια της, και με πληρωνει για να της καθαριζω τον χωρο!)αραξα στο κρεββατι, αναψα ενα τσιγαρο και συνεχισα το ποτο, ενω δεν πηρα καν το φτερο κοντα μου. τοτε ξανανοιξε η πορτα και αρχισαν τα ωραια....
φορουσε ενα μαυρο κολλητο σορτς, μαυρη ασορτη μπλουζα, και μαυρα ψηλα γαντια. με ειδε αραχτο και αφηνιασε ''τι κανεις ρε μαλακα? τεμπελιαζεις?'' πηρε το φτερο και ηρθε γρηγορα προς το μερος μου. μου αστραφτει ενα δυνατο χαστουκι, αρπαζει το προσωπο μου και το κολλαει στο δικο της, ανοιγει το στομα μου και φτυνει λυσσασμενα μεσα ''για αυτο σε πληρωνω ρε μαλακα? για να καπνιζεις και να πινεις?'' προσπαθησα να πω κατι αλλα τα απανωτα χαστουκια και φτυσιματα δεν αφησαν τα λογια μου να ακουστουν. ''θα σε ξευτιλισω μωρη μαλακισμενη, για να μαθεις να με ακους απο εδω και περα'' μου ειπε και τα σκαμπηλια σφυριζαν και στα δυο μαγουλα και τα φτυσιματα επεφταν βροχη. επιασε το κεφαλι μου και το εβαλε στα ποδια της. αρχισα να τα γλυφω με μανια, και τοτε εβγαλε το σορτς και η γλωσσα μου πηγε αυτοματα στο μουνακι της. ''μονο για αυτο κανεις μωρη, να μου γλειφεις τα ποδια και το μουνι''
οταν βαρεθηκε να την γλυφω της ηρθε η ιδεα να με κλεισει στο κλουβι. με εβαλε μεσα κλεινωντας την πανω και την κατω πορτα, και αφηνωντας ανοιχτη μονο την μεσαια.''εδω θα κρεμεται ο κωλος σου'' μου ειπε και ετσι εγινε. ημουν μεσα στο κλουβι και ο κωλος μου κρεμοτανε απο εξω στις ορεξεις της μπετυς. ανοιξε την ντουλαπα και εβγαλε αρκετους δονητες και ενα μαστιγιο. ''θα σε κανω πουτανα μου τωρα'' μου ειπε και σηκωσε την στολη ωστε να ειναι ολος ο κωλος μου ακαλυπτος. αρχισε ενα δυνατο μαστιγωμα που εκανε τα κωλομερια μου να καινε. μου εβαλε τον πρωτο δονητη και αρχισε να με γαμαει με αυτον, μετα απο λιγο εβαλε ενα δευτερο πιο μεγαλο, ενω δεν παρελειψε να μου ριξει ενα δυνατο μαστιγωμα ξανα. ειχε ερθει η ωρα και για αλλο δονητη και τοτε μου ηρθε η ιδεα να απλωσω το χερι και να της πιασω τον κωλο μεσα απο το κλουβι. τα ματια της αστραψαν ''τι εκανες ρε μαλακα? πας καλα? καταλαβες τι εκανες?'' εφερε χειροπεδες και με εδεσε μεσα στο κλουβι. ηρθε κοντα στο προσωπο μου και αρχισε να με φτυνει συνεχομενα. μετα απο λιγο αισθανθηκα το προσωπο μου μουλιασμενο στην κυριολεξια, εκανε ενα βημα πισω και κοιταγε το προσωπο μου και γελαγε, τα σαλια της εσταζαν παντουν, τα αισθανομουν καθως γλυστρουσαν απο το προσωπο μου και επεφταν στο σωμα μου. σοβαρευτηκε ξανα και μου ειπε ''βγαλε καλα τον κωλο σου εξω και μετρα δυνατα να σε ακουω. εκανα αυτο που ειπε και ακολουθησε το πιο δυνατο μαστιγωμα που εχω φαει. στις 2-3 τελευταιες απο τις δεκα ξυλιες που μου εριξε ειχα κολλησει στην μπροστινη μερια του κλουβιου, και με το ζορι εβγαζα τα κωλομερια μου εξω....
με ελευθερωσε και με εσυρε στο κρεβατι, με ξαπλωσε ανασκελα και με εβαλε να πιω μερικα απο τα σαλια της που εριχνε απο ψηλα στο στομα μου. εφερε ενα αρκετα μεγαλο στραπον και με γαμησε με δυναμη. μετα με γυρισε με τον κωλο προς τον καθρεφτη για να βλεπω πως με γαμαει. αρχισε να με παιζει με τα δαχτυλα της, με πολυ προσοχη την εβλεπα που τα εβαζε μεσα ενα ενα. ειχε φτασει στα τεσσερα και με γαμουσε ετσι. μου εκανε ενα νοημα αν ηθελα να συνεχισει. της ειπα ναι, και τοτε βρεθηκα με ολα της τα δαχτυλα μεσα μου. το ειχε κανει με τετοια προσοχη και μαεστρια που η καβλα ηταν απεριγραπτη.
ειχα αισθανθει πως κοντευα να χυσω αλλα η φωνη της μπετης (που σε ολο το προγραμμα ηταν ενα βημα μπροστα απο την σκεψη μου, με διεκοψε) ''σηκω γρηγορα γιατι κατουριεμαι πολυ'' με εριξε στην ντουζιερα και χωρις πολλα λογια αρχισε να με κατουραει παντου και εγω εχυνα ασταματητα. η παρασταση ελαβε και παλι τελος...
εκει αλλαξε ξανα προσωπο η μπετη και εγινε η χαμογελαστη και γλυκομιλητη κοπελα που βλεπει κανεις στο σαλονι. καναμε μαζι ντουζ, ειπαμε 2-3 κουβεντες και την ευχαριστησα για το προγραμμα που μου προσφερε. οπως ειχα γραψει και σε ενα μηνυμα μου, ειναι κατι που ποτε κανεις δεν θα ζητησει ουτε απο την κοπελα του, ουτε απο την γυναικα του. ειναι μια αναφορα για οσους ειναι λατρεις των extreme games. για αυτους που δεν ειναι και εχουν την διαθεση να βγαλουν την μαγκια τους, πισω απο ενα ανωνυμο μηνυμα, τους ευχομαι να περνανε καλα οπως γουσταρουν....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
216
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού