Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831804
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σαββατο πρωι οι υποχρεωσεις μου τρεχουν αλλα κινηση στους δρομους κατα ενα περιεργο τροπο ειναι μειωμενη ενω το προηγουμενο βραδυ μου ειχε ληξει αδοξα οσον αφορα τα γαμησιατικα μου
Εκει λοιπον που βρηκα ενα κενο στο χρονο μου κινησα για φυλης νομιζοντας ομως οτι θα συναντησω την Αλικη
ειχα κανει λαθος ομως και στο studio μου παρουσιασαν την Μπετυ
ψηλη γυρω στα 40 με μικρο στηθος μακρυα ποδια και ωραιο κωλο
αν και στη πραξη χαλασαν τα σχεδια μου δεν ηθελα να φυγω απραγος οποτε ειπα να δοκιμασω την τυχη μου στο απλο και οικονομικο προγραμμα μιας και γενικα εχουνε ειπωθει πολλα θετικα σχολια για την Μπετυ.
Μπηκα λοιπον μεσα και με μια αναμονη των 20 λεπτων εφτασε η σειρα μου οπου και εγινε και η εισοδος της κοπελας στο δωματιο
αφου συστηθηκαμε με την μια μπηκε δυναμικα στο παιχνιδι αρχιζοντας διαφορα χαδια στο πουτσο και στα αρχιδια μου, καποια φιλια στο στηθος μου και στη κοιλιά μου και πιανοντας το χερι μου το οδηγησε στο ζεστο μουνακι της το οποιο με προετρεψε να της το τριψω
εκει φτασαμε στη διαδικασια του προφυλακτικου και της πιπας με ομολογουμενη πολυ καλη τεχνικη και καλυψη ολοκληρης της περιοχης απο πανω εως κατω.
Της εβαλα και ενα μικρο δαχτυλακι στο μουνι της και μετα απο εκει ενιωθα ετοιμος για να τη γαμησω κιολας.
Ξεκινησαμε με αυτη απο επανω αλλα γρηγορα αλλαξαμε με πισωκολητο με εμενα ορθιο να παταω στο πατωμα και αυτη στημενη στην ακρη του κρεβατιου, εκει πια ειχε λυσαξει λεγοντας μου να τη γαμησω οσο πιο δυνατα μπορω πραγμα που εκανα αφου της εδωσα και 2 μπατσακια στα γεματα και αφρατα κωλομερια της
Εκει περιπου την εχυσα κιολας αφου πρωτα της τον καρφωσα μεχρι τελους ολο μεσα κουνοντας τον περα δωθε.
Με λιγα λογια η γκομενα ειναι απο λυσσαρα μεχρι νυμφομανης και οι λατρεις ειδικα τον milf θα ξετρελαθουν μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
sexmasterrr
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.429
Πόντοι:
801
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού