Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580478
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή τσάρκα καθώς ήμουν για δουλειά εκεί κοντά και είπα να ρίξω ένα βλέφαρο στα στούντιο της περιοχής ( στα 3 που έχει στην πειραιώς πήγα, αρχίδια τσάρκα δηλαδή )ξεκινώντας απο εδώ. Η Λίλυ πρέπει να είναι απο Γερμανία-Αυστρία καθώς η προφορά της στα Αγγλικά γερμανοφέρνει λιγακι. Κάναμε και καλαμπούρι με την τσατσά με την μαλακία του άλτερ το μπεμπέ Λιλύ για λίγο. Χωρίς να αργήσει καθώς κόσμος δεν υπήρχε, έρχεται και η κοπέλα μέσα. Ωραία πίπα, έβαζε χέρι και τον έπαιζε κιόλας και μου άρεσε. Είχε οικειοτητα με το θέμα, δεν έκανε σαν μυγιάγγιχτο. Η τύπισα εν τω μεταξύ έχει πολύ ωραίο κώλο, στρογγυλό και σφιχτό. Έριχνα χούφτωμα αβέρτα και δεν έλεγε τίποτα. Στο γαμήσι ήταν λιγάκι διεκπαιρεωτική, δεν πήρε κάποια πρωτοβουλία και αλλά δεν ήταν και κομοδίνο. Τα στηστίματα της μου άρεσαν και έδωσα τόπο στην "οργή". Ωραίο μουνί και άν καλυτερέψει δύο τρία πραγματάκια θα γίνει αστέρι πιστεύω.

Υ.Γ. ( άσχετο με την κριτική ) Ψιλομαλακία που όταν βγήκα απο το στούντιο ήταν απέναντι στη στάση ήταν άτομα που περιμένανε το λεωφορείο και με το που βγήκα είχαν πέσει τα βλέματα πάνω μου λές και περίμεναν να βγώ για να ανάψουν τσιγάρο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού