Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831811
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τριτη μεσημερι βρέθηκα στην περιοχη εχοντας ελευθερο χρονο και διαθεση για περιπετειες.......
ενας απο τους στοχους μου ηταν και το συγκεκριμενο οικημα
η ολη βολτα μου ηταν εντελως απροετοιμαστη και εγινε στην τυχη οποτε δεν ηξερα ποια κοπελα θα συναντησω κτλ
χτυπησα λοιπον το κουδουνι μου ανοιξαν απο μεσα και εκατσα στο σαλονι
η υπηρεσια με ρωτησε αν εχω ξαναρθει αν γνωριζω την κοπελα...
οποτε μετα απο λιγο μου παρουσιασε την αλινα, καστανοξανθη φοροντας ενα μαυρο συνολάκι με μεγαλα φυσικα στηθη ,καταλευκη επιδερμίδα, σωμα με πιασιματα και ωραιο χαμογελαστο προσωπο, συνολικα εμφανισιακα μια αξιοπροσεκτη και θετικη παρουσια
Σε ολη τη διαρκεια της γνωριμιας μας ειχε κεφι και εδειχνε να το διασκεδαζει μαζι μου
καναμε διαφορα πραγματα που τωρα δεν ειναι και της παρουσης παντως ολα κυλησαν ηρεμα χαλαρα και αισθησιακα χωρις βιασυνες και εντασεις, ισως επαιξε και ρολο που εκεινες τις στιγμες πρεπει να ειμασταν και μονοι μας στο χωρο
παντως και οταν τελιωσαμε πιασαμε τη συζητηση για αρκετη ωρα μιλοντας περι ανεμων και υδατων
μου ειπε οτι ειναι απο την ρωσσια εχει αρκετα χρονια στην ελλαδα (τα ελληνικα της πολυ καλα) και δεν εχει ξαναπαει στην πατριδα της εδω και παρα πολυ καιρο, με ρωταγε για τη δουλεια μου για το αν εχω σχεση και πολλα αλλα
δεν ξερω εγω ειμαι και απο τους τυπους που περα απο μια τυποποιημένη σεξουαλικη επαφη οσο καλη και να ειναι με τραβαει και ο τομεας της επικοινωνιας και πριν και μετα το σεξ και μαρεσει με την κοπελα που θα μοιραστω καποιες σεξουαλικες στιγμες να πω και 2 κουβεντες παραπανω εκτος απο ενα ξερο Γεια και Αντιο, ενταξυ δεν ειμαστε και ρομποτ για να λειτουργουμε με το στομα κλειστο ανθρωποι ειμαστε και πολλες φορες αυτες οι κοπέλες εχουν σωστη σκεψη, θετικη ενεργεια, διαθεση για πλάκα ακομα και σωστες συμβουλες να μας δωσουν, ετσι κι αλλιως οι ανθρωποι που γνωριζεις και σου ειναι αγνωστοι λενε οτι ειναι πιο ειλικρινεις απο τους γνωστους σου γιατι δεν εχουν και κατι να κερδισουν απο εσενα.
στο θεμα μας τωρα η αλινα απο την εμπειρια μου μαζι της μου εκανε τρομερη εντυπωση σε ολα ειναι πολυ παθιαρα χωρις αγριες εντασεις ετσι οπως μαρεσει αλλα και πολυ ευχαριστη σαν παρεα, εφυγα κατενθουσιασμενος απο τη συνευρεση μαζι της και πιστευω συγουρα θα την ξανασυναντησω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
theshooter
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού