Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831811
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά από αναβροχιά δική μου παρόλο που χτες έβρεχε, αποφάσισα να βγω γύρα. Πέρασα από Alien αλλά γινόταν πανικός! Ετσι λοιπόν είπα κι εγώ να δοκιμάσω το Φ104 που τόοοοοοοοσα εχω ακούσει. Βάρδια είχε η Σουζάννα. Παρουσίαση του κομματιού από την πολλά βαριά τσα2 με ασήκωτο υφάκι και απόφαση για απλό 50€ μετά τα βυζομπαλούσια που αντίκρισα. είχα κάνει και μια σεβαστή απόσταση για να φτάσω, οπότε..... Αναμονή μέχρι ύπνου. Ανοίγει η πόρτα, χαιρεταει βιαστικά, λέι ότι κάνει ζέστη, ανεβαίνει σε μια καρέκλα να βαλει στην π΄ριζα το air-con δεν έμπαινε, το πάλευε.....Εγώ θεατής. Τα καταφέρνει, κατεβαίνει, γδύνεται, δεν ρωτάει ονόματα κτλ. Ιδρωμλενη μέχρι αηδίασ.
Δεν λέω με φτιάχνει η γκόμενα να είναι υγρή παντου! αλλά όχι κι έτσι. Η δικαιολογία ηταν ότι την τρέχουν πάνω κάτω. Οπότε την πλήρωσε ο κάτω!! Ελαχιστότατα προκατ, σκουφί στον πεσμένο lalakiss, ερώτηση πως τη θέλω καθεται βαθύ κάθισμα, πισωκολλητο με ξενέρα βογγητα. Επιστροφη στην ξαπλωτή όπου παίδες μου σκάει στη μάπα τα βυζόμπαλά της και με τρέλανε!!! με Ξανάκανε τούρμπο και ξανα βαθλυ κάθισμα γιατί ήθελα να εναποθέσω. Συμπέρασμα: πεταμένο 50€, απλά εναπόθεσα και ξελάφρωσα. Δεν θα τη ματαξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού