Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580479
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την περασμένη Κυριακή κατέβηκα Αθήνα κι έκανα μια γύρα σε κάποια στούντιο σε κορίτσια που μου 'χαν κινήσει το ενδιαφέρον..! Μετά από δυο μούφες που φαγα από στούντιο που 'χαν βάλει ψεύτικες φωτο σε άλλο σάιτ στο ίντερνετ κατέληξα στην Πειραιώς για να δω τη Βανέσσα.. Την είδα στο σαλόνι κι όντως έχει κορμί λαμπάδα κι αποφάσισα να δώσω 50 για το απλό κ να περάσω..!
Μετά από κανα 20λεπτο ήρθε στο δωμάτιο..! Είναι ένα γλυκό κορίτσι, μικρό σχετικά, μου 'πε ότι είναι 21..! Είναι όπως τη βλέπετε στις φωτο, με ωραία καστανά ματάκια, κ σχετικά ψηλή γύρω στο 1,70..! Ήρθε από Βουλγαρία κι είναι δυο χρόνια που κάνει τη δουλειά..
Το σώμα της ενώ φαινεται τέλειο όταν τη βλέπεις με τα εσώρουχα, στην πραγματικότητα είναι κάπως χαλαρό, γι' αυτό κ το 8, ενώ το στήθος αν κ μεγάλο είναι ελαφρώς πεσμένο.. Δηλ, σ' αντίθεση με την πρώτη εντύπωση, δεν είναι κ κάτι ιδιαίτερο.. Η Μόνικα απ' το ίδιο στούντιο είναι πολλή πιο όμορφη..!
Τώρα από σεξ, ούτε κρύο, ούτε ζέστη.. Ακριβώς στο μέσο όρο..
Ήμουν κι εγώ αρκετά κουρασμένος απ' το ταξίδι κ δεν είχα αντοχές κ τελείωσα σχετικά γρήγορα..!
Δε νομίζω να την ξαναδω πάντως, αν ξαναπάω στο στούντιο θα προτιμήσω τη Μόνικα..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
456
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού